Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1130 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Geislingen/Steige
  • Kod pocztowy: 73312
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis oferty pracy w Niemczech

Starsza pani choruje na przewlekłe zapalenie płuc, pęcherza moczowego oraz niedosłyszy. Nie choruje na żadną chorobę zakaźną. Waży 89 kg i ma 1,70 cm wzrostu. Jest osobą samodzielną, mobilną. Lubi spacerować, najlepiej wokół domu. Wymaga tylko niewielkiej pomocy przy wstawaniu. Tak jak mówi nasza opiekunka, która jest obecnie na zleceniu , stasza Pani lubi wiele rzeczy robić samodzielnie wystarczy ją doglądać i asekurować. Podopieczna jest klulturalna, spokojna i uprzejma. Dni upływaja spokojnie, podopieczna dużo czyta i oglada TV. Nie nosi pieluszek, tylko wkładki higieniczne.Trzeba jej pomóc w skorzystaniu z toalety, zaprowadzić, podtrzymać, pomóc w ubraniu się. Chętnie się myje, robi to z niewielką pomocą opiekunki. Służba medyczna (Pflegedienst) codziennie przychodzi do zakładania specjalnych  rajstop uciskowych (przeciwżylakowych). Jest sprawna intelektualnie, nie ma kłopotów z pamięcią, wszystko rozumie , nosi okulary i mówi z dialektem.

Praca nocna

To jedyny mankament na tym zleceniu. Starsza Pani nie chce zakładać pieluszek na noc, dlatego trzeba do niej wstawać w nocy i zaprowadzić do toalety. Ze względu na zapalenie pęcherza moczowego nawet do 6 razy w nocy.W ciągu dnia jest czas na odespanie, nie trzeba gotować, obiady są dostaczane od poniedziałku do soboty do domu podopiecznej. Obiady trzeba gotować tylko w niedzielę. Rodzina mieszka pietro wyżej, wszyscy sa sympatyczni i pomocni. Zabieraja opiekunke na zakupy, kupuja dużo warzyw i owocow.

Czas wolny

Opiekunka ma dobrze uregulowany czas wolny, w którym można pojechać tramwajem np. do Ulm czy Stuttgartu.

Warunki bytowe opiekunki

Przygotowany został ładny , umeblowany pokój z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zarówno łazienka jak i toaleta są do wspólnego użytku. Można korzystać z telefonu. Papierosy należy palić na zewnątrz domu.

Wymagania

od opiekunki osób starszych oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz dowświadczenia w opiece.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5477.

Powrót do ofert pracy