Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Höhr-Grenzhausen
  • Kod pocztowy: 56203
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Stan zdrowotny starszego Pana

Podopieczny jest osobą obłożnie chorą, rzadko wstaje z łóżka. Nie potrafi o własnych siłach stać i się poruszać. Choruje na Parkinsona, ma podwyższone ciśnienie krwi i przewlekłą depresję, na którą od lat bierze niezbyt mocne lekarstwa. Ostatnio jego stan psychiczny i fizyczny dosyć się pogorszył, nie chce jeść, przyjmować lekarstw. Służby medyczne przychodzą dwa razy dziennie. Przejmują całą higienę osobistą, przebieranie, podawanie lekarstw. Podopieczny nie trzyma moczu ma założony Urinalkondom (specjalna prezerwatywa). Ponieważ Pan ma problemy z przełykaniem i refluksem, w tym tygodniu ma zostać przeprowadzony zabieg w celu założenia specjalnej sondy żywieniowej. Noce stały się też mniej spokojne, bywa, że starszy pan się przebudzi i wzywa pomoc. W ciągu dnia przychodzi do chorego dodatkowa opiekunka.

Podopieczny ma 89 lat , 66 kg/ 1,78 cm wzrostu. W mieszkaniu jest wielofunkcyjny, elektryczny wózek inwalidzki, balkonik, specjalne uchwyty w łazience, nakładka na toaletę oraz specjalistyczne łóżko oraz elektroniczna niania.

Warunki bytowe opiekunki

Do swojej dyspozycji opiekunka ma pokój wyposażony w łóżko, szafę, stół i telewizor. Jest bezprzewodowy Internet. Można korzystać z telefonu.

Czas wolny, organizacja pracy

Starszy Pan codziennie po obiedzie ucina sobie drzemkę. W tym czasie opiekunka może wypocząć. W weekend przyjeżdża najbliższa rodzina podopiecznego, więc wtedy można zregenerować swoje siły i pozwolić sobie na dłuższy spacer lub wycieczkę. Ze względu na niespokojne noce w ciągu dnia przychodzi dodatkowo prywatna opiekunka, która przejmuje obowiązki podczas gdy nasza opiekunka odsypia zarwaną noc.

Na zakupy można się wybrać rowerem lub samochodem. To mała miejscowość niedaleko Koblenz.

Sprawdzone zlecenie polecane przez nasze opiekunki.

Wymagania

Opiekunka powinna być osobą niepalącą, z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5045.

Powrót do ofert pracy