Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1370 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Koblenz
  • Kod pocztowy: 56073
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

Podopieczny ma 87 lat cierpi na demencję i alzheimera, ma spore kłopoty z pamięcią i mocno niedosłyszy. Nie jest agresywny i nie ma tendencji do uciekania. Noce przesypia również spokojnie. Nie lubi się myć. Trzeba mu dawać wskazówki zarówno przy toalecie jak i ubieraniu. Przekonywać do zadbania o higienę. Nie ma problemu z poruszaniem się, nie ma wózka ani rollatorka. Pieluszki nosi tylko profilaktycznie, potrafi samodzielnie skorzystać z toalety. Ma spory problem z wysławianiem się, nie potrafi znaleźć odpowiednich słów i bywa  często zmieszany.

Jego 85-letnia żona jest sprawna intelektualnie ale ma problemy z poruszaniem się. Choruje od 5 lat na parkinsona, niedawno przeszła lekki zawał serca. Ma dobrze dobrane leki, dlatego choroba nie postępuje zbyt szybko. Ze względu na problemy z kręgosłupem oraz w wyniku osteoporozy chodzi pochylona przy pomocy balkonika. Trzeba jej pomóc w umyciu się i ubieraniu. Nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Jest osobą rozmowną i sympatyczną. Lubi pomagać w kuchni, warto zaangażować ją w proste czynności  związane z przygotowywaniem posiłków.

Warunki bytowe dla opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Dla opiekunki został przygotowany apartament składający się z pokoju i kuchni. Toaleta jest na półpiętrze, łazienka jest do wyłącznej dyspozycji opiekunki. Na miejscu jest samochód. Raz w tygodniu w domu pojawia się sprzątaczka, która pomaga opiekunce zadbać o porządek i czystość w domu.

Czas wolny jest uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00 oraz raz w tygodniu 8 godzin.

Oczekiwania

Od opiekunki wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz posiadania czynnego prawa jazdy. Opiekunka może palić papierosy jedynie na zewnątrz. Mile widziane doświadczenie w opiece nad chorymi z demencją.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5662.

Powrót do ofert pracy