Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bergen
  • Kod pocztowy: 83346
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Od niedawna opiekujemy się przesympatycznym małżeństwem. Mieszkają w niewielkiej wsi, w domku jednorodzinnym z dużym ogrodem w okolicach Monachium. Są relatywnie samodzielni, potrzebują w zasadzie pomocy w prowadzeniu domu, gotowaniu oraz aby zawieźć ich autem załatwić niewielkie sprawunki lub na spacer.

Chętnie biorą udział w koncertach, przedstawieniach. Sami wybierają się czasem pociagiem na przejażdżkę.

Starszy Pan ma 84 lata, jest sprawny intelektualnie, samodzielnie potrafi wykonać wszelkie czynności związane z myciem, ubieraniem i toaletą. Nie nosi pieluszek. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery zabiera ze soba „kijki”.

Jedyną jego bolączką sa silne bóle w nogach a konkretnie w łydkach i stopach. Ma częste ataki bólu, gdzie nawet silne lekarstwa przeciwbólowe zawodzą. Musi wtedy po prostu przeczekać i zacisnąć zęby. Codziennie rano przychodzą do niego służby medyczne, pielęgnują stopy, zmieniają opatrunki.

Jest bardzo sympatycznym aktywny i rozmowny . Chętnie słucha muzyki, gra w gry towarzyskie, spaceruje i maluje w swojej pracowni. Znając jego temperament chętnie by jeździł jeszcze samochodem ale niestety mu nie wolno.

Nie znosi potraw z ryby za to lubi owoce i to w dużych ilościach. Wieczorem zjada niewiele.

Żona podopiecznego ma 79 lat, ma początki demencji. Jest trochę zagubiona. Potrzebuje jasnych, prostych wskazówek do codzienniego funkcjonowania. Poza tym jest tak samo jak jej mąż samodzielna. Nie wymaga pomocy w myciu, ubieraniu oraz nie nosi pieluszek, jedynie wkładki higieniczne.

Ma problemy w połykaniu, trzeba zwracać uwagę na podawane posiłki oraz dopilnować aby dostatecznie dużo piła.

Nosi aparat słuchowy i okulary. Bywa lekko poddenerwowana i depresyjna. Lubi oglądać telewizję i rozwiązywać krzyżówki.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych  ma przygotowane można rzec, niewielkie mieszkanko z własną łazienką, toaletą i kuchnią oraz dostępem do Internetu.

W domu jest bardzo czysto. Na zakupy trzeba się wybrać samochodem. Na miejscu jest do dyspozycji auto z automatyczna skrzynią biegów.

Z czasem wolnym nie ma problemu. Podopieczni moga zostać sami w domu bez opieki na kilka godzin.

Oczekiwania wobec opiekunki

Na zleceniu wymagany jest bardzo dobry niemiecki, umiejętność prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Bardzo ważne aby opiekunka miała bardzo dużą dozę empatii.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod sam dom podopiecznych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5957.

Powrót do ofert pracy