Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: München-Moosach
  • Kod pocztowy: 80993
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani jest bardzo osłabiona, nie ma zdiagnozowanej żadnej choroby – po prostu wiek zrobił swoje. Podopieczna jest obłożnie chora, narażona na odleżyny. To szczupła osoba, nie ma apetytu, niewiele je i pije, należy ją karmić. Wymaga całkowitej opieki; trzeba ją rozbierać i ubierać , myć i przewijać w łóżku. Często zmieniać pozycję leżenia, przewracać z boku na bok. Jest lekko zmieszana, smutna, źle widzi i słyszy. Jej stan pogarsza się z dnia na dzień, lekarze nie wróżą dobrze. Jej mąż zmarł niecały rok temu.

 

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy opiekunki

Opiekunka zamieszkuje wspólnie ze starszą Panią w domku jednorodzinnym. Na rozbudowanym poddaszu został dla niej przygotowany ładny pokoik z łazienką i toaletą do własnego użytku. Jest telewizor oraz dostęp do Internetu. Nie ma możliwości korzystania z telefonu. W domu nie można palić papierosów. Sklepy są w pobliżu domu, można pójść na piechotę lub pojechać tramwajem.

Czas wolny jest uregulowany, opiekunka ma codziennie czas na wypoczynek po obiedzie w dowolnych godzinach oraz dodatkowo dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz pielęgnacja i wsparcie psychiczne podopiecznej.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być osobą czułą, serdeczną, posiadającą doświadczenie w opiece nad osobami starszymi – obłożnie chorymi.

Na miejsce można dojechać dużym autokarem na dworzec w Monachium , stamtąd odbierze ją Pan dr. Pabst nasz koordynator na terenie Niemiec. Należy pamiętać aby wysiadając z autokaru opiekunka miała założony na szyi identyfikator firmy CareWork.

Zlecenie jest dwumiesięczne obejmujące okres Wielkanocny, dlatego …

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4689.

Powrót do ofert pracy