Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Salzuffen
  • Kod pocztowy: 32107
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Od 6 lat Opiekujemy się …

starszym Panem, a wcześniej również jego małżonką, która zmarła dwa lata temu.  Starszy Pan jest drobnej budowy, ma 58 kg i 1,66 cm wzrostu. Niedosłyszy i miewa zawroty głowy. Nie ma żdnego poważniejszego schorzenia ani choroby zakaźnej. W zasadzie potrafi o siebie zadbać ale należy „nadzorować” mycie, kąpiel, ubieranie i rozbieranie. Jest osłabiony i niepewnie się porusza. Nie ma żadnego transferu, dźwigania, używa tylko balkonika.W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie nosi pieluszek ani wkładek. Noce są spokojne, przesypia je bez zakłóceń. Podopieczny jest sprawny intelektualnie, ma dobrą pamięć, dobrze widzi, troche gorzej słyszy.

To miły człowiek, lubi mieć wszystko „na oku”. Mieszka w domku jednorodzinnym z trawnikiem i ogródkiem, w którym chętnie spędza wolny czas. Poza tym lubi spacery i telewizję.

Warunki mieszkaniowe opiekunki, organizacja pracy i wymagania

Opiekunka ma do swojej dyspozycji na pierwszym piętrze, duży pokój łóżkiem i telewizorem ( są polskie programy telewizyjne). jest Internet – WiFi oraz możliwość korzystania z telefonu stacjonarnego. Sklepy są niedaleko. Na miejscu jest rower i samochód osobowy, z którego można swobodnie korzystać. czas wolny co dziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Opiekunka przygotowauje śniadania, podwieczorki i kolacje. Obiady są dostarczene do domu. prowadzi również całe gospodarstwo domowe. Dba o ład i porządek, robi pranie, załatwia bieżące sprawunki.

Opiekunka powinna być osoba niepalącą. Wymagamy porawa jazdy, dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Ze względu na brak konieczności gotowania, umiejętności kulinarne nie są potrzebne.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres podopiecznego.

To spokojne i sprawdzone zlecenie, dobrze oceniane przez nasze opiekunki. Wszystkie obowiązki zostaną przekazane przez zmienniczkę będącą obecnie na zleceniu.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1095.

Powrót do ofert pracy