Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Arnsberg
  • Kod pocztowy: 59821
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Łagodnym, spokojnym i rozmownym Panem, który w tym roku obchodzić będzie swoje 102 urodziny. Pan Ma 170 cm wzrostu /70 kg. Mieszka sam w domku z ogródkiem. Nie ma szczególnych chorób. Jest ogólnie osłabiony dlatego też niepewnie się porusza ,potrzebne mu wsparcie przy wstawaniu/siadaniu oraz poruszaniu się po domu. Ma założony cewnik. Podczas korzystania z toalety należy mu pomóc w rozebraniu się oraz zadabać o higienę. Służby pielęgniarskie przychodzą codziennie rano. Rozbierają, myją lub kąpią i ubierają starszego Pana. W łazience jest specjalna winda/podnosnik poza tym regulowany fotel i balkonik, który pomaga w poruszaniu się po domu. Noce przesypia bez zakłóceń. Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone, podopieczny ma problemy z połykaniem. Szczególnie należy zadbać o regularne podawanie napojów. Jak na swój wiek  Pan ma bardzo klarowny umysł, wszystko rozumie, mówi trochę niewyraźnie i gorzej słyszy. Za to jest bardzo rozmowny lubi sobie pogawędzić w gronie swoich bliskich i znajomych. Chętnie czyta i ogląda telewizję. Córka i syn podopiecznego mieszkają niedaleko i odwiedzają ojca regularnie w każdy weekend.

 

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja pracy

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w domku jednorodzinnym.  Ma swój własny pokój z dostępem do Internetu bezprzewodowego. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Telewizję można oglądać w pokoju gościnnym. W wolnym czasie polecamy zwiedzić urokliwe, stare miasto. Na co dzień opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe. Sprząta, robi pranie, przygotowuje śniadania, obiady , podwieczorki oraz kolacje. Robi zakupy, sklepy są niedaleko. Pownna pomagać podopiecznemu we wszystkich codziennych czynnościach oraz dotrzymywać towarzystwa. Porozmawiać, pooglądać wspólnie telewizję. Do domu podopiecznego przychodzi lekarz oraz służby pielęgniarskie.

Oczekiwania wobec opiekunki

Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, umiejętności gotowania. Pogodnego usposobienia, cierpliwości, punktualności oraz dużej dawki emaptii. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres. Na miejscu jest opiekunka , która przekaże wszystkie istotne informacje dotyczące prowadzenia domu oraz opieki nad starszym Panem.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2357.

Powrót do ofert pracy