Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Berglen
  • Kod pocztowy: 73663
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O OSOBIE STARSZEJ:

Podopieczna ma 84 lata, 71 kg/168 cm wzrostu. Mieszka w domku jednorodzinnym z trawnikiem i sadem. Jest matką trzech synów.

Starsza Pani jest po zatorze płucnym, ma problemy z oddychaniem i jest osłabiona. Ze względu na zawroty głowy i utratę równowagi niepewnie się porusza. Ma też problemy z biodrami i kolanami. Mieszkanie jest dostosowane do jej stanu zdrowia. W łazience są specjalne uchwyty i nadstawka na toaletę. W pokoju znajduje się specjalny, regulowany fotel i  urządzenie ułatwiające wstawanie czy siadanie. Jeżeli balkonik jest w jej zasięgu, sama potrafi się samodzielnie podnieść i poruszać się po mieszkaniu. Nie nosi pieluszek, swoje potrzeby fizjologiczne załatwia sama, trzeba jej tylko pomóc w siadaniu i wstawaniu. Noce przesypia spokojnie, a jeśli się przebudzi, to nie wymaga to interwencji opiekunki. Starsza Pani jest sprawna intelektualnie. Gorzej słyszy, więc należy mówić do niej głośno i wyraźnie. Jest osobą wesołą, towarzyską, aktywną. Lubi spotykać się ze znajomymi, pójść do kościoła. Chętnie pomaga przy gotowaniu. Czasami lubi zjeść coś smacznego w kawiarni/restauracji.

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE:

Opiekunka ma bardzo komfortowe warunki mieszkaniowe z dostępem do Internetu. Do jej dyspozycji jest dobrze wyposażony pokój z tarasem i wyjściem na ogród. Własna toaleta i łazienka.

Opieka nad osobą starszą to głównie pomoc we wszystkich czynnościach dot. utrzymania higieny. Mycie, kąpiel, pomoc w rozbieraniu, ubieraniu. Posiłki należy przygotowywać wspólnie z podopieczną. Na zakupy można wybrać się rowerem lub samochodem (na miejscu jest Mercedes klasy A). W czasie wolnym między 13.00 a 15.00, starszą Panią opiekują się synowie lub sąsiedzi.

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Ponieważ podopieczna jest rozmowna, wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być serdeczna, punktualna oraz wiarygodna. Konieczne prawo jazdy z praktyką (samochód z automatyczną skrzynią biegów). Na miejsce najlepiej dojechać małym busem pod wskazany adres. W codzienne obowiązki wprowadzi opiekunkę zmienniczka albo rodzina.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5065.

Powrót do ofert pracy