Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Krefeld
  • Kod pocztowy: 47804
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje o podopiecznej

Od prawie trzech lat opiekujemy się starszą panią, która cierpi na demencję. Ze względu na ukończone 91 urodziny jest osłabiona i ma problemy z poruszaniem się. Odnośnie demencji, Pani nie jest agresywna oraz nie ma tendencji do uciekania. Ma problemy z pamięcią i nie zawsze jest „obecna duchem”. Z mobilnością bywa różnie – to zależy od samopoczucia w ciągu dnia. Są dni, kiedy porusza się samodzielnie z pomocą balkonika po mieszkaniu czy chcąc korzystać z toalety. Bywa, że jest osłabiona i trzeba podać jej rękę przy wstawaniu. Pieluszki nosi profilaktycznie, z reguły kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Chętnie się myje. Do porannej i wieczornej toalety przychodzą służby medyczne – Pflegedienst. Pomagają się rozebrać i ubrać oraz kładą do łóżka. Dwa razy w tygodniu starsza Pani spędza czas w domu dziennego pobytu.

Podopieczna samodzielnie spożywa przygotowane posiłki. Dobrze słyszy i widzi. Ze względu na demencję bywa często zmieszana. Jest drobnej budowy ciała – ma 45 kg i 165 cm wzrostu. Lubi oglądać telewizję. W domu jest specjalny przycisk wzywający pomoc oraz elektroniczna niania.

Warunki bytowe dla opiekunki

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym. Zajmuje pokój na niskim parterze z własną łazienką oraz toaletą. Ma dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski na telefony stacjonarne. Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Najbliższa rodzina – to bratanek, który mieszka 18 km dalej – odbiera opiekunkę z dworca. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej lub dobrej znajomości języka niemieckiego. Bardzo ważne jest prawo jazdy, na miejscu jest samochód.

Premia świąteczna za pracę w Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3378.

Powrót do ofert pracy