Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen am Neckar
  • Kod pocztowy: 73734
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Nasz podopieczny ma problemy z poruszaniem się. Korzysta z pomocy chodzika. Doskwierają mu bóle związane z artretyzmem i rwą kulszową, jednak mimo schorzeń zachował pogodę ducha i nie poddaje się chorobom. Często ćwiczy, aby zachować sprawność, lubi spacerować, przebywać w ogrodzie, odwiedzać rodzinę i znajomych. W wolnym czasie ogląda telewizję, słucha muzyki, prowadzi rozmowy z opiekunem/opiekunką.

Starszy Pan nie ma problemów z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych, samodzielnie spożywa posiłki, nie stosuje specjalnej diety, należy jedynie kontrolować, aby przyjmował odpowiednią ilość płynów. Podopieczny ma słaby słuch, należy zwracać się do niego głośno i wyraźnie. Ma problemy ze wzrokiem, które wiążą się ze zwyrodnieniem plamki żółtej oka. Opiekun/opiekunka wspiera go w codziennym funkcjonowaniu oraz prowadzi gospodarstwo domowe.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój z oddzielną toaletą. Na miejscu jest dostępny również bezprzewodowy Internet, rower oraz samochód. Sklepy są w pieszym zasięgu. Raz w tygodniu pojawia się sprzątaczka, która dba o czystość i porządek w domu. Gwarantowane codzienne przerwy popołudniowe oraz dłuższy czas wolny raz w tygodniu.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która dobrze posługuje się językiem niemieckim, posiada czynne prawo jazdy  i czuje się pewnie za kierownicą. To oferta kierowana do osób niepalących.

To dobrze zorganizowane, łatwiejsze zlecenie.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6932.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork