Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Filderstadt
  • Kod pocztowy: 70794
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Cierpi na cukrzycę (przyjmuje leki) i lekką demencję, którą przechodzi w łagodny sposób. Podopieczna porusza się samodzielnie, czuje się dobrze, ale potrzebuje pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy kąpielach. Potrzebuje także osoby, która poprowadzi jej gospodarstwo domowe. Podopieczna spokojnie przesypia noce, nie nosi pieluch. Niemieckie służby medyczne przygotowują tabletki na cały tydzień. Starsza pani nie wymaga specjalnej diety dla cukrzyków, jednak należy przestrzegać, aby posiłki nie zawierały dużej ilości cukru. Podopieczna lubi wychodzić na spacery i w każdą niedzielę do kościoła z opiekunką/opiekunem. Raz w tygodniu przez kilka godzin uczestniczy w zajęciach dla seniorów.

 

 

Dla opiekunki do dyspozycji dwupokojowe mieszkanie na poddaszu z łazienką, Internet oraz telefon. Oprócz codziennych dwugodzinnych przerw, dodatkowo 8 godzin w tygodniu. Można pozwiedzać okolice rowerem.

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, można palić papierosy.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5755.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork