Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Geislingen
  • Kod pocztowy: 73312
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Stan podopiecznego

Pomimo wielu schorzeń starszy Pan zachował pogodę ducha. To spokojny i sympatyczny 99 letni Pan.  Jest po operacji jelita grubego i niestety pacjentem ze stomią. Ma też dolegliwości związane z sercem. Ze względu na wysoki poziom cukru we krwi przyjmuje insulinę. Tak jak wspomnieliśmy na początku, służby medyczne dbają o pielęgnację zarówno stomii jak i założonego cewnika. Mierzą poziom cukru i podają insulinę. Uwaga ! Posiłki przygotowujemy z myślą o naszym pacjencie, który jest diabetykiem. Kontrolujemy również ilość przyjmowanych płynów.

Starszego Pana myje się i przebiera w łóżku. Higienę intymną starszy Pan, z niewielką pomocą opiekunki robi jeszcze sam. Trzeba też umyć oko, starszy  Pan ma jedno szklane i ciągle jest otwarte. Ponieważ Pan jest dość punktualny podane posiłki powinny być przygotowane o stałych, wcześniej ustalonych porach dnia. Do kolacji lubi sobie wypić piwko. Po domu porusza się za pomocą rolatorka. Noce są spokojne.  Syn podopiecznego jest dość troskliwy, codziennie wieczorem ok. 21.00 dzwoni do ojca i opiekunki i pyta o przebieg dnia, dietę oraz samopoczucie.

Warunki mieszkaniowe opiekunki

Opiekunka mieszka wspólnie z podopiecznym w starej, prawie 100 letniej pięknej willi z ogrodem.  Do dyspozycji ma pokój, a łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Jest dostęp do Internetu. Do sklepu można pojechać samochodem, rowerem lub iść na piechotę. W okolicy są dwa supermarkety. Piekarnia niedaleko domu. Budżet jest wystarczający. Napoje są dostarczane do domu. Opiekunka ma co dwa tygodnie cały dzień wolny oraz codziennie po 2 godziny po południu.

Od opiekunki osób starszych oczekujemy na tym zleceniu dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem do Ulm, skąd opiekunkę odbierze syn podopiecznego.

UWAGA ! Premia Wakacyjna do 150 EUR netto

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5344.

Powrót do ofert pracy