Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neckarbischofsheim
  • Kod pocztowy: 74924
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Podopieczny cierpi na artrozę biodra. Miewa z tego powodu bóle. Choruje również na raka skóry. Wymaga stałej, starannej pielęgnacji, aby zapobiec infekcjom. Rano należy starszego Pana wykąpać, nakremować, przebrać do świeżych ubrań. Raz w tygodniu musi być zmieniona pościel. Rodzina zwraca szczególną uwagę na higienę i pielęgnację starszego Pana. Pieluszki nosi profilaktycznie, należy mu przypominać o skorzystaniu z toalety. Jest osłabiony. Ma problemy z poruszaniem się, po domu czy na spacerze porusza się za pomocą balkonika.

Służby medyczne przychodzą codziennie, kontrolują jego stan skóry, czy nie pojawił się stan zapalny, nadzorują przyjmowanie leków.

Starszy Pan ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Dobrze widzi i słyszy. Mówi dialektem. Posiłki spożywa wg. planu, który przygotowała rodzina, o stałych porach z dokładnymi wskazówkami co do przyjmowania płynów. Starszego Pana należy aktywować do różnych czynności, poprosić aby przyniósł gazetę ze skrzynki pocztowej, pozwolić mu obrać owoce, warzywa, zachęcać do spacerów. W domku są dwa kotki, które podopieczny powinien nakarmić.

Organizacja pracy w opiece, warunki mieszkaniowe dla opiekunki

Opiekunka ma przygotowany pokój z dostępem do tarasu. Jest dobrze umeblowany. Zarówno łazienkę jak i toaletę ma do swojej dyspozycji. Jest bezprzewodowy Internet i możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski na numery stacjonarne. Czas wolny w każdy wtorek od 13.00 do 18.00 i w niedzielę 6 godzin. Poza tym codziennie od 13.00 do 15.00. Każda opiekunka przed rozpoczęciem pracy otrzymuje szczegółowy plan tygodnia i dnia. Sklepy są w pobliżu, nie należy robić zakupów codziennie, raczej należy je zaplanować na cały tydzień. W kwestii sprzątania domu, rodzina również przygotowała szczegółowy plan, tak aby regularnie sprzątać wszystkie pomieszczenia. W domu nie można palić papierosów.

Wymagania wobec opiekunek

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana powściągliwa, serdeczna osoba, która posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4168.

Powrót do ofert pracy