Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Friesenheim
  • Kod pocztowy: 77948
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Pacjent ma 70 lat, 80 kg/1,70 cm wzrostu. Mieszka sam w domku jednorodzinnym.

Choruje na Parkinsona. Ma nietypowe objawy tzw. Anterocolli mit Myotendinosen. Oznacza to przykurcz mięśni i ścięgien, jego głowa jest pochylona do przodu. Porusza się samodzielnie z pomocą balkonika. Sam potrafi wstać z fotela czy łóżka. Należy mu jednak pomóc w ubieraniu się oraz myciu. Dwa razy w tygodniu bierze prysznic. Higienę intymną załatwia sam. Nie nosi pieluszek, w nocy ma postawioną przy łóżku „kaczkę”. Noce są spokojne. Jest sprawny intelektualnie. Przygotowane wcześniej posiłki; śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje spożywa samodzielnie. Dwa razy dziennie przychodzi pomoc medyczna do zakładania i zdejmowania specjalnych rajstopy uciskowych. W ciągu dnia może przebywać sam ale nie na długo raczej trzeba być w pobliżu. Lubi spędzać czas przy kuchennym stole, poczytać książki , gazetę , przy komputerze, interesują go ciekawostki z Internetu. To bardzo miły i sympatyczny Pan.

 

Warunki bytowe dla opiekunki , organizacja pracy oraz wymagania

Opiekunka zajmuje duży, kompletnie umeblowany pokój na poddaszu. Czas wolny raz w tygodniu 8 godzin oraz gdy podopieczny przebywa w domu dziennego pobytu. Poza tym codziennie do uzgodnienia lub w zależności od formy podopiecznego.

Sklepy są blisko. Opiekunka robi zakupy, gotuje posiłki, dba o porządek w domu. Pierze i prasuje pranie. W domu nie można palić papierosów.

Opiekunka powinna mieć doświadczenie w opiece nad osobami starszymi chorymi na Parkinsona. Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Na miejsce można przyjechać zarówno dużym autokarem jak i małym busikiem pod sam dom a nawet samolotem np. do Basel a dalej pociągiem do Offenburg później taksówką się pod wskazany adres podopiecznego.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4725.

Powrót do ofert pracy