Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Siegen
  • Kod pocztowy: 57076
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego

Podopiecznym zajmujemy się już ponad 5 lat. To bardzo pogodny, spokojny, troszkę strachliwy i depresyjny Pan. Pomimo swego usposobienia ma wiele zainteresowań. Jego ulubionym zajęciem jest korzystanie z iPoda. Podopieczny chętnie słucha muzyki, czyta, chodzi na spacery. Jest również towarzyski. Gry planszowe, spotkania ze znajomymi i krótkie wypady samochodem oraz pogawędki przez telefon umilają mu czas. W wyniku udaru mózgu, który przeszedł, ma stany lękowe, choruje na cukrzycę. Jest też ograniczony ruchowo, ma problemy z poruszaniem się . Od pewnego czasu nie potrafi się sam umyć, dlatego należy mu pomagać przy porannej i wieczornej toalecie. Wskazana jest też pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu. Nosi pieluszki, ale korzysta z toalety. Trzeba jedynie dopilnować, aby Pan się nie zabrudził i zadbać o higienę intymną. Cierpi na chroniczne zatwardzenia. Podane posiłki powinny być rozdrobnione. Jest w pełni sprawny umysłowo. Dobrze widzi, wszystko rozumie, wyraźnie mówi. Jedynie trzeba głośno mówić – ma problemy ze słuchem.

Warunki mieszkaniowe, organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma naprawdę świetnie zorganizowany czas pracy jak i czas wolny. Podopieczny śniadania spożywa o 8.00, obiad o 12.30, kawę pije o 16.00, a kolację je o 19.00. Do łóżka kładzie się o 23.00. W między czasie należy zadbać, aby mógł spędzać dzień tak, jak lubi. Pójść na spacer (lubi chodzić na cmentarz), zorganizować przejażdżkę samochodem lub odwiedzić znajomych. W wolnym czasie opiekunki o starszego Pana troszczą się na zmianę, znajomi, wnuk lub sprzątaczka. W ostateczności może zostać również sam. W domu jest urządzenie alarmowe i podopieczny w każdej chwili może wezwać pomoc.

Do dyspozycji opiekunki jest gustownie umeblowany pokój. Łazienka i WC są do wspólnego użytku. Na miejscu jest Internet, do sklepu można pójść na piechotę. Na miejscu będzie zmienniczka, która wprowadzi Panią we wszystkie obowiązki.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Prawo jazdy jest warunkiem koniecznym, na miejscu jest samochód marki OPEL z automatyczną skrzynią biegów. Niestety nie można palić papierosów. Dojazd na miejsce dużym autokarem lub małym busem. Pani powinna być spokojną, cierpliwą i serdeczną osobą.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2338.

Powrót do ofert pracy