Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Schönaich
  • Kod pocztowy: 71101
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny ma początki demencji. Zapomina, nie orientuje się zbyt dobrze w czasie i miejscu. Wymaga asekuracji oraz wsparcia opiekuna w codziennych czynnościach. Nie nosi pieluszek, sam kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Podopieczny raz w tygodniu przez 8 godzin uczestniczy w spotkaniach dla seniorów. Jest bardzo życzliwy. Chętnie chodzi do kościoła, spotyka się ze swoimi wnukami (prawie codziennie). Odpoczywa słuchając muzyki lub w ogrodzie. Żona starszego Pana  niedawno wróciła ze szpitala. Jest bardzo osłabiona i na chwilę obecną, jest leżącą pacjentką. Dwa razy w ciągu dnia przychodzą służby medyczne. Panią trzeba myć, karmić i zaprowadzać w nocy do toalety. Sytuacja u starszej pani jest dość dynamiczna.

 

Dla opiekunki/opiekuna do dyspozycji własny pokój z osobną toaletą wspólną łazienką oraz Internet. W domu podopiecznego nie ma telewizora i nigdy wcześniej go nie było – nie czują potrzeby posiadania tego urządzenia. Mając jednak na uwadze fakt, że opiekunowie mają inne upodobania, rodzina umożliwia oglądanie telewizji w komputerze za pośrednictwem łącza internetowego.

Sklepy znajdują się w pobliżu. Codziennie dwugodzinne przerwy, a oprócz tego dodatkowy czas wolny do ustalenia z rodziną. Do obowiązków opiekuna/opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów, gotowanie posiłków.

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i osoby niepalącej papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6906.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork