Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Nordhorn
  • Kod pocztowy: 48529
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Starsza pani ma 91 lat, 163 cm wzrostu i 60 kg. Cierpi na zaburzenia pola widzenia z lewej strony. Ma problemy z orientacją w nowym otoczeniu, zaburzenia równowagi i problemy z pamięcią krótkotrwałą. Dobrze słyszy, wszystko rozumie. Trzeba jej pomóc w porannej i wieczornej toalecie oraz ubieraniu się. W łazience są zamontowane specjalne uchwyty. 5 razy w tygodniu do kąpieli podopiecznej przychodzą służby pielęgniarskie. Z toalety starsza Pani korzysta samodzielnie, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Ma swoją ulubioną dietę. Na śniadanie lubi zjeść płatki owsiane z jabłkiem i bananem, na obiad ryż z rybą i warzywami. Nie przepada za mięsem. Wieczorem na kolację wystarczy jej kanapka z serem.

Kiedyś była nauczycielką, nadal lubi towarzystwo i chętnie rozmawia, interesuje się ludźmi. Lubi oglądać telewizję, posłuchać muzyki, czytać książki.

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe opiekunki/opiekuna oraz organizacja pracy?

Opiekun/opiekunka mieszka wraz z podopieczną w domku jednorodzinnym z trawnikiem. Przygotowany został dla niego/niej ładny, jasny pokoik z balkonem na poddaszu. W pokoju jest kanapa, łózko, szafa. Zaraz obok jest łazienka i toaleta do wspólnego użytku. Opiekunka/opiekun może korzystać z telefonu i bezprzewodowego Internetu.

Sklepy znajdują się w niewielkiej odległości od domu podopiecznej. Można się przejść spacerkiem lub pojechać rowerem. Większe zakupy robi córka podopiecznej.

Opiekunka/opiekun prowadzi cały dom i załatwia bieżące sprawy.

Przerwa na wypoczynek przewidziana jest codziennie od 13.30 do 15:30 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Podczas dłuższej nieobecności starszą Panią opiekuje się córka, która regularnie ją odwiedza.

Wymagania wobec opiekunki/opiekuna:

Osoba niepaląca z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busem pod wskazany adres. W przypadku dojazdu dużym autokarem z dworca odbierze opiekuna/opiekunkę córka podopiecznej.

Premia Świąteczna!

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4724.

Powrót do ofert pracy