Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1220 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Meerbusch Langst-Kierst
  • Kod pocztowy: 40668
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Podopieczna ma 85 lat. Jest dobrze zbudowaną osobą, waży 70 kg, 1,80 cm wzrostu. Ma zaawansowaną artrozę biodra, problemy z kręgosłupem i w związku z tym spore trudności z poruszaniem się. Jest naszą pacjentką od prawie 6 lat. To sprawdzone zlecenie. Starsza Pani wstaje tylko do posiłków i toalety, dużo czasu spędza na kanapie czytając. Do przemieszczania się służy jej balkonik oraz wózek inwalidzki. Trzeba jej pomagać przy podnoszeniu się, podać rękę.

Cierpi na chroniczne biegunki, nosi pieluszki, z toalety korzysta ale trzeba jej asystować i zadbać o higienę intymną. Nie potrafi się samodzielnie rozebrać i ubrać, wziąć prysznic czy wykąpać. Noce przesypia spokojnie, w pokoju jest elektroniczna niania.

To bardzo sympatyczna i spokojna Pani, lubi porozmawiać, słuchać muzyki, spędzać czas na spacerach. Chętnie spotyka się z bliskimi. Jest w pełni sprawna intelektualnie.

Warunki bytowe opiekunki i organizacja pracy

Opiekunka ma dla siebie całe piętro, duży pokój, toaletę i łazienkę, Internet oraz telefon. Czas wolny jest uregulowany.

W przydomowym ogródku pomaga ogrodnik, na miejscu jest również pomoc domowa. Do dyspozycji jest rower i samochód. Prawo jazdy potrzebne jest do załatwiania zakupów, najbliższy sklep jest w odległości 2,5 km.

Dojazd

Na miejsce można dojechać dużym autokarem do Düsseldorf, Osterath, Krefeld lub małym busikiem pod sam dom.

Oczekiwania wobec opiekunki

Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy oraz zdolności kulinarnych. Opiekunka powinna być osobą towarzyską, komunikatywną, sympatyczną. Wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami leżącymi. W domu nie można palić papierosów.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

https://www.carework.pl/blog/bonus-za-prace-w-wakacje/

 

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1397.

Powrót do ofert pracy