Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Paderborn
  • Kod pocztowy: 33102
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O OSOBIE STARSZEJ

Podopieczna od śmierci swojej córki i zmarłego męża ,choruje na depresję jak i postępującą demencję (bez tendencji „uciekania”). Wymaga ciągłej opieki i obecności drugiej osoby, należy ją obserwować i przypilnować. Od niedawna pojawiły się również pierwsze oznaki choroby Parkinsona ale są prawie niezauważalne. Ma też nietypową dolegliwość -neuralgia nerwu trójdzielnego, czego efektem jest ból mięśni twarzy. Podopieczna chętnie się myje i robi to prawie samodzielnie, potrafi również sama się rozebrać i ubrać. Pomimo jej stanu nie nosi pieluszek – korzysta z toalety. Czasami ma chwiejny chód i trzeba jej asystować. Bywa , że budzi się w nocy ale nie wymaga to obecności opiekunki. Doskonale wszystko rozumie ale trzeba być wobec niej bardzo stanowczym i konkretnym. W czasie wolnym lubi robić na drutach (trzeba jej troszkę pomóc) a przy ładnej pogodzie spędzać czas w ogródku.

 

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Miejscem pobytu opiekunki jest ładny domek z ogródkiem. Do dyspozycji jest kompletnie umeblowany pokój. Może korzystać z telefonu i Internetu (STIK) . Czas wolny codziennie, od 12.30 – 14.30 . Opiekunka może wyjść na dłuższy spacer, gdy na miejscu jest córka, która odwiedza mamę 3 x w tygodniu. Opiekunka musi prowadzić całe gospodarstwo domowe, robić zakupy, sprzątać, gotować no i pomóc w codziennych czynnościach podopiecznej.

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Ze względu na demencję podopiecznej, opiekunka powinna przejmować inicjatywę i umiejętnie kierować podopieczną. Musi być zdecydowana ale również okazać zrozumienie i troskę. Rozmowy, wspólnie spędzony czas i serdeczne usposobienie opiekunki z pewnością umilą każdy dzień. Prawo jazdy nie jest konieczne ale mile widziane. Język niemiecki w stopniu dobrym.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3131.

Powrót do ofert pracy