Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hildesheim
  • Kod pocztowy: 31139
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej, warunków bytowych i jej stanu zdrowia:

Opieka nad starszą Panią w Hildesheim okolice Hannover. Pani ma 91 lat mieszka sama w domku jednorodzinnym z trawnikiem i ogródkiem, w którym latem rosną kwiatki. Córka podopiecznej mieszka w Berlinie. Starsza Pani jest po złamaniu stawu biodrowego, do niedawna przebywała na rehabilitacji. Czuje się bardzo samotna nie lubi i nie powinna przebywać sama. Jest troszkę wycofana i nie cieszy się życiem, należy ją aktywować grając w gry towarzyskie lubi grać w karty i brydża oraz oglądać telewizję. Starsza pani korzysta z psychoterapii. Na wizytę należy ją zawieźć samochodem. Po wyjściu ze szpitala porusza się jedynie za pomocą balkonika, jest dosyć osłabiona. Pani chętnie się myje, ale nie potrafi zrobić tego samodzielnie. Tak samo przy rozbieraniu i ubieraniu – należy Panią przypilnować i jej pomóc. Wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia samodzielnie, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. W toalecie znajduje się specjalna nasadka. W łazience jest też specjalna winda nad wanną, która ułatwia kąpiel starszej Pani. Czasami budzi się w nocy, ale pomoc opiekunki nie jest potrzebna. Ważne jest regularne podawanie posiłków, nie ma jednak specjalnej diety. Podopieczna dobrze się porozumiewa, wszystko rozumie, słyszy i mówi bez zakłóceń. Dobrze widzi. Pali papierosy.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy opiekunki::

Opiekunka ma do swojej dyspozycji łazienkę i toaletę oraz własny pokój wyposażony w łóżko, szafę, fotel i biurko. Niestety nie ma możliwości podłączenia do Internetu. Telefon jest do wspólnego użytku. Czas wolny opiekunki jest dobrze uregulowany codziennie od 14.00 do 16.30 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Sklepy są w pobliżu, można pójść na piechotę. Na miejscu jest samochód, opiekunka zawozi podopieczną na wizyty do psychologa. Poza tym do zadań opiekunki należy gotowanie wszystkich posiłków oraz utrzymanie czystości w domu. Rodzina życzy sobie, aby opiekunka dojechała na miejsce w weekend. Można palić papierosy.

Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5311.

Powrót do ofert pracy