Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Homburg
  • Kod pocztowy: 61350
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Starsza Pani ma 96 lat, 48kg/155 cm wzrostu. Cierpi na artrozę. Ma problemy z biodrem i kolanami. Nosi specjalne rajtuzy uciskowe. Ze względu na trudności z poruszaniem się dom jest dobrze wyposażony i dostosowany do podopiecznej. Na miejscu jest winda przyschodowa, uchwyty w łazience, wózek inwalidzki, balkonik, specjalna nasadka na toaletę. Wszystkie czynności jak; mycie, prysznic, ubieranie i rozbieranie się wymagają pomocy ze strony opiekunki. Należy jej również pomagać przy wstawaniu. Nie nosi pieluszek ale trzeba z nią pójść do toalety i jej pomóc. Noce przesypia spokojnie. Ma apetyt, posiłki spożywa samodzielnie. Nie ma też kłopotów z pamięcią i wzrokiem. Niedosłyszy dlatego należy mówić głośno i wyraźnie. Starsza Pani jest spokojna i rozmowna. Lubi wyjść do restauracji czy kawiarni. Chętnie czyta, słucha muzyki oraz spotyka się  ze znajomymi. Spacery sprawiają jej przyjemność. Podopieczna ma córkę, która mieszka w odległości około 70 km.

 

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekuna ma do swojej dyspozycji oddzielne mieszkanie z własną łazienką i toaletą. To duży dom z równie dużym ogrodem. Na miejscu jednak nie ma pracy związanej z utrzymaniem porządku ponieważ raz w tygodniu na 5 godzin przychodzi ogrodnik i sprzątaczka. Trzeba gotować a czasami coś upiec. Córka dba aby opiekunka miała dostateczną ilość pieniędzy na zakupy ale wymaga aby skrupulatnie się z nich rozliczać. Zakupy są dostarczane pod zamówienie bezpośrednio do domu podopiecznej, można je również zrobić samemu. Sklepy są blisko, można pójść na piechotę. Czas wolny jest uregulowany. Opiekunka ma przerwę codziennie od 15.00 do 17.30. oraz dodatkowo 2 razy w tygodniu po 4 godziny.

 

W domu nie pali się papierosów. Wymagana, dobra lub mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Umiejętności kulinarne będą dodatkowym atutem. Opiekunka powinna być łagodna, bezkonfliktowa, cierpliwa i uczciwa. Konieczne prawo jazdy. Rodzina życzy sobie aby opiekunka dojechała na miejsce busikiem pod sam dom.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5243.

Powrót do ofert pracy