Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Unna-Königsborn
  • Kod pocztowy: 59425
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej.

Starsza pani niedawno obchodziła swoje 89 urodziny. Jest niewysoka i szczupła.  W zeszłym roku złamała sobie kość udową ale jest już po rehabilitacji.  Ze względu na wiek jest osłabiona, niepewnie się porusza i ma postępującą osteoporozę. Ma też niewielkie problemy z sercem i wysokie ciśnienie. Synowie zadbali o lepszy komfort dla swojej mamy i w domu została zamontowana wina przyschodowa. To duże udogodnienie zarówno dla podopiecznej jak i opiekunki. Jest też rolator, który pomaga starszej Pani poruszać się po domu. Chętnie się myje ale nie potrafi zrobić tego sama dlatego opiekunka pomaga w porannej i wieczornej toalecie, prysznicu bądź kąpieli. Czasami starsza Pani budzi się raz, dwa razy w nocy, trzeba sprawdzić czy czegoś jej nie potrzeba. Profilaktycznie nosi pieluszki. O skorzystaniu z toalety trzeba jej przypomnieć. Samodzielnie  spożywa wcześniej przygotowane posiłki. Nie ma specjalnej diety ale lubi dobrze zjeść i spróbować różnych wypieków. Nie ma żadnych zaburzeń intelektualnych, wszystko rozumie, dobrze słyszy i widzi. Jest trochę nieufna i zdystansowana dlatego trzeba się z nią łagodnie i ciepło obchodzić.

Podopieczna lubi sobie porozmawiać, przy ładnej pogodzie spędzać czas w przydomowym ogródku oraz oglądać telewizję. Ma dwóch synów jeden z nich to lekarz.

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja pracy

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z umywalką. Łazienka oraz ubikacja są do wspólnego użytku. jest Internet i można korzystać z telefonu. Co dziennie, od 13.00 do 15.00 ma swój czas wolny. Dodatkowo dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Czas pracy jest dość uregulowany. Podopieczna wstaje około 8.00 rano, o 13.00 należy podać obiad o 15.00 kawę, najlepiej z jakimś smakołykiem a około godziny 19.00 kolację.

O czystość w domu dba sprzątaczka.W domu nie można palić papierosów. Sklepy są niedaleko domu , można pójść na piechotę.

Wymagania wobec opiekunki

Rodzina podopiecznej oczekuje dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Odpowiedzialnej Pani z dużą dawką empatii. Na miejsce należy dojechać  do Unny skąd z dworca odbierze opiekunkę synowa. Na miejscu jest zmienniczka, która chętnie wprowadzi w bieżące obowiązki i przekaże istotne informacje dotyczące opieki.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5009.

Powrót do ofert pracy