Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Münsing
  • Kod pocztowy: 82541
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis stanu zdrowotnego starszej Pani

To bardzo schorowana i cierpiąca osoba. Od 11 lat zmaga się z nowotworem złośliwym piersi. Niedawno pojawiły się przerzuty do kości biodrowej. Przechodzi terapię, naświetlania. Do niedawna przebywała na rehabilitacji. Często odczuwa ból, szczególnie przy chodzeniu. Serce też nie jest w najlepszej kondycji, ma założony rozrusznik. Pomimo to nie jest osobą obłożnie chorą, leżącą. W domu lub na spacerze porusza się za pomocą balkonika w towarzystwie opiekunki. Chętnie się myje ale należy jej pomagać. W łazience są specjalne uchwyty, nadstawka nad toaletę. Nie nosi pieluszek, z toalety korzysta samodzielnie.

Ze względu na chorobę i terapię, ma niewielki apetyt. Jest jej niedobrze, ma odruchy wymiotne. Nie stosuje żadnej diety. Jest sprawna intelektualnie, ma dobrą pamięć, dobrze, słyszy, wszystko rozumie, nosi okulary. Najczęściej wypoczywa na specjalnym regulowanym fotelu.

To miła, spokojna i łagodna osoba. Lubi zwierzęta – w domku jest jeden kotek. Bardzo chętnie gra w gry towarzyskie oraz prowadzi rozmowy telefoniczne.

Warunki bytowe dla opiekunki oraz organizacja czasu pracy

Dla opiekunki został przygotowany przestronny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Na miejscu jest rower i samochód z automatyczną skrzynią biegów (prawo jazdy mile widziane). Niestety to mała wieś i w pobliżu nie ma sklepów. Można pojechać autobusem lub samochodem. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Opiekunka gotuje posiłki wspólnie z podopieczną. W domu nie można palić papierosów, ewentualnie na zewnątrz domu. Na miejsce najlepiej przyjechać małym busikiem pod sam dom.

Kogo poszukujemy do opieki nad starszą Panią?

Zatrudnimy opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego, prawem jazdy, lubiącą zwierzęta i wiejski klimat.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5394.

Powrót do ofert pracy