Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hamburg
  • Kod pocztowy: 22393
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna mieszka w Hamburgu w domku jednorodzinnym z trawnikiem. Dom podzielony jest na dwie części , w jednej z nich mieszka brat podopiecznej. Jest po złamaniu miednicy. Jest osobą obłożnie chorą, większość czasu spędza w łóżku. Porusza się tylko na wózku inwalidzkim. W domu jest specjalistyczne łóżko dla chorych . Nie chętnie się myje , dwa razy w tygodniu przychodzą służby medyczne do kąpieli. Opiekunka kompletnie musi przejąć ubieranie i mycie podopiecznej. Starsza Pani nosi pieluszki, tylko czasami korzysta z krzesła toaletowego. W nocy budzi się z powodu napadów lękowych.

Nie ma żadnej diety ale trzeba ją karmić i dopilnować aby piła napoje. Jest zmieszana, trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie.

Bywa, że szybko się zdenerwuje, zaniepokoi. Lubi mieć kontrolę nad daną sytuacją. Nie ma specjalnego hobby.

Warunki mieszkaniowe i pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Dla opiekunki został przygotowany niewielki pokoik, kompletnie wyposażony, jest nawet telewizor. Łazienka oraz toaleta są do wspólnego użytku. Niestety nie ma Internetu i nie ma żadnej możliwości aby go zainstalować. Opiekunki, które do tej pory opiekowały się podopieczną miały swoje własne telefony komórkowe. Najlepiej zakupić kartę do telefonu dowolnego operatora sieci komórkowej.

 

Czas wolny jest dobrze uregulowany, co dziennie po obiedzie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Opiekunka robi zakupy, sklepy są bliziutko domu, można pójść na piechotę lub podjechać rowerem. Przygotowuje wszystkie posiłki, śniadania, obiady, podwieczorki i kolację. Może palić papierosy na zewnątrz domu.

Wystarczy komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane zdolności kulinarne.

Na miejsce można dojechać małym busikiem pod wskazany adres lub dużym autokarem na dworzec główny. Z dworca odbierze opiekunkę bratanek starszej Pani.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2986.

Powrót do ofert pracy