Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1170 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bensheim
  • Kod pocztowy: 64625
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej:

Starsza pani jest osobą mobilną, nie wymaga transferu, czy dźwigania. Seniorka samodzielnie się porusza. Przesypia całe noce, a nawet jeśli się przebudzi, to nie wymaga to interwencji opiekunki. Część potrzeb fizjologicznych załatwia samodzielnie, nosi pieluszki. Jest pacjentem ze stomią, ale wszelkie czynności związane z wymianą woreczka, higieną i pielęgnacją całego ciała przejmują służby medyczne. Pani potrafi się sama rozebrać i ubrać oraz zjeść samodzielnie wszystkie posiłki. Jest raczej zdystansowana i pogodzona ze swoim stanem zdrowia. Cierpi na Parkinsona i postępującą demencję. Ma małą fobię, ciągle wszystko układa i porządkuje i w domu i ogródku.  Po południami bywa bardziej aktywna.

Starsza Pani ma 87 lat , waży 70 kg i  ma 170 cm wzrostu. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem. Porozumiewa się bez zakłóceń. Wolny czas lubi spędzać w przydomowym ogrodzie lub grać z opiekunką w gry planszowe, karciane.

Warunki mieszkaniowe, organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki:

Opiekunka mieszka w domku jednorodzinnym wspólnie z podopieczną. Ma zapewniony duży pokój, w którym jest łóżko, szafa, fotele, stoliczek kawowy i telewizor. Do pokoju przylega kuchnia, która jest wyposażona w szafki i zmywarkę. Bezpośrednio z pokoju jest wyjście na balkon. Łazienka i toaleta jest również do wyłącznego użytku. Można korzystać z telefonu i Internetu.

Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00. Dodatkowa dłuższa przerwa na wypoczynek – 2 razy w tygodniu. Istnieje również możliwość, aby raz w miesiącu skorzystać z wolnego weekendu. Zakupy można zrobić idąc piechotą lub pojechać na rowerze.

O ogród dba ogrodnik, a o porządek w domu sprzątaczka, która przychodzi raz w tygodniu na dwie godziny.

Wszystkie posiłki – śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje przygotowuje opiekunka.

To dom dla osób niepalących papierosy. Na miejsce najlepiej przyjechać małym busikiem pod wskazany adres osoby starszej.  Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami chorymi na demencję. Opiekunka powinna być cierpliwą i odpowiedzialną osobą. Na miejscu jest zmienniczka, która wprowadzi w codzienne obowiązki oraz przekaże istotne informacje dotyczące opieki nad starszą panią.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4888.

Powrót do ofert pracy