Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kirchheim unter Teck
  • Kod pocztowy: 73230
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Wczesne stadium demencji, zawroty głowy, ogólne osłabienie oraz utrata równowagi to główne dolegliwości starszej Pani. To 90 –  cio letnia osoba, 72 kg, 160 cm wzrostu. Podopieczna mimo swego wieku i choroby jest jeszcze w miarę sprawna. Chętnie się myje. W codziennej porannej i wieczornej toalecie trzeba jej pomóc się umyć, rozebrać i ubrać. porusza się przy pomocy balkonika, ma niepewny chód i istnieje ryzyko, że się przewróci. Przy wstawniu i siadaniu należy jej podac rękę. Śpi i odpowczywa w specjalnym łóżku rehabilitacyjnym. Pieluszki nosi profilaktycznie, kiedy na czas jej się przypomni z niewielką pomocą korzysta samodzielnie z toalety.

Noce są spokojne ,starsza Pani przesypia je bez większych zakłóceń. Ponieważ Pani ma problemy z przełykaniem, chętnie na obiad je zupy. Wszystkie pozostałe posiłki powinny być drobno pokrojone lub zmiksowane.

Nosi okulary, ma aparat słuchowy oraz ze względu na demencję problemy z pamięcią krótkotrwałą.

To spokojna, miła i serdeczna osoba, chętnie czyta, ogląda telewizję oraz utrzymuje kontakty ze znajomymi i bliskimi.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka zamieszkuje we wspólnym gospodarstwie z podopieczną. Do swojej dyspozycji ma duży pokój na parterze. jest w nim łóżko, szafa, stól, krzesło. Z łazienki i toalety korzysta wspólnie z podopieczną. Na chwilę obecną nie ma dostępu do Internetu – jest w trakcie organizacji. Można za to korzystać z telefonu. Do sklepów jest niedaleko , można pójść na piechotę lub pojechać rowerem. Czas wolny uregulowany,codziennie od 13.00 do 15.00. W domu podopiecznej mieszka córka więc opiekuje się mamą podczas gdy opiekunka jest np. na spacerze lub latem na basenie, który jest nieopodal. Blisko domu jest też przystanek tramwajowy, mozna podejchać sobie do miasta.Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, chorującymi na demencję starczą.

Na miejsce można dojechać małym busikiem pod wskazany adres lub dużym autokerem, gdzie z dworca odbierze opiekunkę córka podopiecznej.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5476.

Powrót do ofert pracy