Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Mettenheim
  • Kod pocztowy: 84562
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

OPIS OSOBY STARSZEJ

Pani ma 83 lata mieszka sama w domku jednorodzinnym w regionie Bawarii. Zaledwie 100 m dalej mieszka jej syn.

Podopieczna ze względu na problemy z kręgosłupem oraz nadwagę ma ograniczenia ruchowe. Praktycznie przy każdej czynności trzeba jej pomagać.

Chętnie się myje ale trzeba jej asystować, uważać aby nie straciła równowagi. Jak każda osoba starsza boi się, że upadnie. Mieszkanie jest dostosowane do osób niepełnosprawnych ( winda na schodach, w wannie, specjalne łóżko, wózek inwalidzki itp.) starszej Pani należy pomagać w przemieszczaniu się. Pani pomimo swojego stanu ma jednak siłę i pomaga podopiecznej. Nosi pieluszki nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Czasami budzi się w nocy ale nie trzeba do niej wstawać. Posiłki spożywa samodzielnie ,nie ma problemu ze słuchem , wzrokiem i mową. Starsza Pani jest trochę nieufna ale szybko przyzwyczaja się do nowej opiekunki. Chętnie ogląda telewizję i rozwiązuje krzyżówki.

 

ORGANIZACJA PRACY W OPIECE I WARUNKI BYTOWE

Od poniedziałku do piątku na 3 godziny przychodzi pomoc domowa. Opiekunka głównie zajmuje się starszą Panią, robieniem zakupów, przygotowaniem posiłków ale angażuje przy tym podopieczną.

Warunki mieszkaniowe w pełni zaspakajają potrzeby, ładnie umeblowany pokój, Internet, łazienka plus toaleta do wspólnego użytku. Czas wolny przewidziany jest w godzinach między 12.00 a 14.00.

 

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Podopieczna lubi porozmawiać, dlatego istotne jest aby poziom niemieckiego był mocno komunikatywny. Punktualność, cierpliwość oraz poczucie odpowiedzialności są nieodzowne. Nie można palić papierosów. Do sklepu najlepiej pojechać samochodem dlatego prawo jazdy jest konieczne, rower przyda się na mniejsze zakupy lub spacer po okolicy. Krótkie zlecenie na zastępstwo do

BONUSY

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 72 EUR netto (łącznie 216 EUR netto). Wypłata jeszcze w grudniu 2016, bez żadnych kruczków i warunków dodatkowych!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4193.

Powrót do ofert pracy