Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Sersheim
  • Kod pocztowy: 74372
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest w dobrej kondycji fizycznej. Ma 88 lat, 65 kg i 163 cm wzrostu. Mieszka w małej miejscowości niedaleko Stuttgartu w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Ma niewielkie dolegliwości serca, bierze leki zakrzepowe. Pojawiły się też pierwsze oznaki demencji. Często się zapomina, jest zdezorientowana w czasie ale jest spokojna, nie ma przejawów żadnej agresji czy nadmiernej aktywności. Potrafi się samodzielnie umyć, ubrać. Jest mobilna. Nosi aparat słuchowy. Ma pełną kontrolę nad swoimi potrzebami fizjologicznymi. Noce są spokojne przesypia je w całości

W domu podopiecznej jest tzw. Hausnotruf, to specjalny czerwony guzik, który naciskając wzywa pogotowie ratunkowe.

Jest osobą bardzo serdeczną, lubi ład i porządek, chętnie czyta, rozmawia i spędza czas w ogródku.

Warunki bytowe opiekunki, organizacja pracy oraz wymagania

Opiekunka zajmuje niewielki pokój z własną toaletą, łazienka jest do wspólnego użytku. Ponieważ podopieczna może zostać kilka godzin sama w domu, nie ma problemu z czasem wolnym. Co dziennie w godzinach od 13.00 do 15.00 jest czas na wypoczynek lub na spacer po okolicy np. rowerem , który jest na miejscu. Dostęp do Internetu przez Wi-Fi.  Opiekunka  swój własny numer telefonu w pokoju, z którego może dzwonić do swoich najbliższych.

Niestety sklepów nie ma w pobliżu dlatego raz w tygodniu opiekunka wybiera się na większe zakupy samochodem z sąsiadką. Na mniejsze zakupy w sytuacji awaryjnej można wybrać się rowerem.

Z informacji rodziny wiemy, że podopieczna chętnie sama przygotowuje śniadania i kolacje oraz pomaga opiekunce w ugotowaniu obiadu. Oczywiście do obowiązków opiekunki należy, sprzątanie , pranie, prasowanie i dotrzymywania towarzystwa starszej Pani.

Wymagamy dobrej bądź mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5335.

Powrót do ofert pracy