Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Saarbrücken
  • Kod pocztowy: 66130
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny niedawno stracił żonę. Mieszka w dużym domu na zboczu góry. Większość czasu spędza sam czytając książki. Nie jest absorbujący, jest  wycofany i przygaszony. Podczas posiłków stara się porozmawiać z opiekunką. Jest ojcem pięcioro dzieci, część z nich mieszka w Chinach i Francji. Kiedyś był lekarzem. Choruje na cukrzycę. Służby medyczne dwukrotnie w ciągu dnia zaopatrują ranę na stopie oraz dwa razy w tygodniu pomagają w kąpieli/prysznicu. Nosi pieluszki ale korzysta również z „kaczki, basenu”. Za większą potrzebą udaje się sam do toalety. Przygotowane posiłki, w szczególności obiad powinien się składać z dwóch dań z dobrej jakości produktów- rodzina raczej nie oszczędza.

 

Warunki bytowe opiekunki/opiekuna

Przestronny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Toaleta oraz łazienka są do wspólnego użytku. Czas wolny uregulowany.

Do domu podopiecznego dwa razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która min. jeździ na zakupy z opiekunką. Dom ogólnie jest pełny, często są odwiedziny znajomych, rodziny.

od opiekunki/opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6352.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork