Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Paderborn
  • Kod pocztowy: 33106
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

 

Starsza pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem kwiatowym. Ze względu na podeszły wiek cierpi na demencję, słabo słyszy i pogarsza się jej wzrok. Często zapomina ale jest spokojna i sympatyczna. Podopieczna ma problemy z chodzeniem i porusza się przy pomocy chodzika. Zadaniem opiekunki/opiekuna jest pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu i codziennej toalecie, należy panią myć. Trzy razy dziennie przychodzą służby medyczne aby podać lekarstwa. Podopieczna nosi pampersy, spokojnie przesypia noce, bardzo lubi słuchać radia. W domu znajduje się łóżko przystosowane do osób niepełnosprawnych oraz uchwyty w łazience.

 

Dla opiekunki/opiekuna do dyspozycji dwupokojowe mieszkanie w domu podopiecznej z łazienką, telewizorem, Internetem oraz balkonem. Codziennie 2 godziny przerwy oraz czas wolny w każdą sobotę do uzgodnienia, ponieważ przyjeżdża córka.

Opiekun prowadzi gospodarstwo domowe: min. gotowanie, robienie zakupów.

Dla osób lubiących aktywny ruch na powietrzu- rower na miejscu.

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, oferta przeznaczona dla opiekunek/opiekunów niepalących papierosów.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3290.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork