Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Nordhorn
  • Kod pocztowy: 48529
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

 

Starsza pani mieszka z opiekunką/opiekunem w domu jednorodzinnym. Podopieczna jest po wylewie, cierpi na demencję, którą przechodzi w łagodny sposób. Starsza pani porusza się chwiejnym krokiem- należy jej pilnować i często asekurować. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu oraz we wstawaniu i siadaniu poprzez podanie ręki (to szczupła osoba- nie trzeba jej dźwigać). Opiekun/opiekunka pomaga podopiecznej przy myciu a poranną higienę przejmują służby medyczne. Starsza pani nosi wkładki higieniczne. Bardzo lubi, gdy opiekun/opiekunka angażuje ją w drobne pomoce (np. zdejmowanie bielizny czy też składanie odzieży). W weekendy przyjeżdża córka i przejmuje higienę osobistą wraz z kąpielami. Oprócz prowadzenia gospodarstwa domowego opiekun/opiekunka samodzielnie robi zakupy. Dla podopiecznej przygotowuje się rozdrobnione posiłki na podstawie diety dostosowanej do potrzeb osób starszych.

 

Dla opiekunki do dyspozycji własny pokój z telewizorem (łazienka do wyłącznego użytku) oraz Internet. Sklepy dostępne są w pobliżu. Oprócz przerw w tygodniu, dodatkowo w weekend (do uzgodnienia z rodziną).

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Nie można palić papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4724.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork