Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Waldbrunn
  • Kod pocztowy: 69429
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Starsza pani ma 88 lat, a jej małżonek jest o 10 lat młodszy. Pan ma problemy z przełykaniem, dlatego opiekunka kroi przygotowane dla niego jedzenie na mniejsze kawałki lub rozdrabnia je blenderem, aby podopieczny się nie zakrztusił. Do zadań opiekunki należy również pomoc przy ubieraniu oraz rozbieraniu, gdyż starszy pan ma problemy z koordynacją ruchową.

Oboje są w całkiem dobrej, jak na swój wiek formie psychicznej i nie mają problemów z pamięcią, dlatego zarówno podopieczna jak i podopieczny nie wymagają ciągłej opieki.

Małżonkowie mają wiele zainteresowań. Starsza Pani lubi czytać gazety, oglądać telewizję zarówno w języku niemieckim, jak i hiszpańskim. Seniorka ma hiszpańskie korzenie ale od 50 lat mieszka w Niemczech. Jej pasją jest również gotowanie. Od czasu do czasu przyrządza różne potrawy. Jej małżonek interesuje się przyrodą. Często obserwuje przez lornetkę lot ptaków. Jest miłośnikiem programów przyrodniczych. Obydwoje są bezkonfliktowi,  raczej spokojni i przyjaźni.

Warunki mieszkaniowe na zleceniu

Opiekunka mieszka w domu podopiecznych. Do swojej dyspozycji ma osobny pokój. Jest również oddzielna łazienka i toaleta dla opiekunki. Na zleceniu można korzystać z Internetu (WiFi).  Ważna informacja dla osób, które mają alergię na sierść zwierząt – podopieczni są właścicielami kota. Czas wolny najlepiej omówić po przyjeździe na miejsce. Córka podopiecznych jest na miejscu, mieszka na parterze.

Wymagania wobec opiekunki:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz posiadania czynnego prawa jazdy, które znacznie ułatwią pracę na miejscu. Raz w tygodniu opiekunka jedzie z podopieczną do fryzjera oraz na zakupy.

Na miejsce można dojechać małym busikiem pod wskazany adres.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4093.

Powrót do ofert pracy