Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Korntal
 • Kod pocztowy: 70825
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

Do opieki małżeństwo, Pan 82 lata i jego małżonka 78 lat. Obydwoje cierpią na demencję.  Starszy pan jest trochę w gorszej formie. W jego przypadku demencja jest w bardziej zaawansowanym stanie. Niechętnie się myje, trzeba przejąć obowiązek codziennej, porannej jak i wieczornej toalety. Prousza się bez problemu ale to akurat nie jest zaletą ponieważ, trzeba za nim chodzić i pilnować go. Ciągle czegoś szuka i twierdzi, że musi zrobić porządek. Nosi pieluszki ale zdarza się , że się wysika i to niekoniecznie w toalecie. Należy przypilnować gdy korzysta z toalety za większą potrzebą, aby się nie ubrudził. Należy zadbać odpowiednio o higienę intymną. Ze względu na jego aktywność ruchową w nocy trzeba zadbać o to aby nie wypadł z łóżka i krążył po domu, co się niestety wcześniej zdarzało. Na noc można spokojnie , założyć barierki na łóżko, tak aby nie mógł z niego wyjść. Dwa razy w ciągu dnia zarówno rano jak i wieczór przychodzą służby medyczne do zakładania i zdejmowania rajstop uciskowych oraz podawania lekarstw. Przygotowane posiłki potrafi zjeść samodzielnie, muszą być jednak rozdrobnione lub  zmiksowane. Ma problemy z wysławianiem się, z doborem odpowiednich słów. Nie można go zdenerwoać, lub wywierać na nim presję, działa to na niego  bardzo źle, staje się wtedy przekorny i agresywny.

Żona podopiecznego też choruje na demencję ale jest spokojniejsza i samodzielna. Cierpi na przewlekłe zapalenie dróg moczowych. W ciągu dnia trzeba jej przypomnieć o skorzystaniu  z toalety a na noc ma zakładane pieluszki. Zażywa antybiotyki, które z kolei powoduja, że rano ma biegunkę.

Chętnie się myje i potrafi samodzielnie zadbać o poranną i wieczorną toaletę. Ma kłopoty z kolanami ale jest mobilna, porusza się samodzielnie, nie trzeba jej pomagać.W jej przypadku noce są spokojne, przesypie je bez zakłóceń. Lekarstwa podają służby medyczne. Jej samopoczucie uzależnione jest od dnia. Zdarza się, że ma gorszy dzień i problemy z porozumieniem się. Dobrze słyszy i widzi.

Obydwoje Państwo lubią ogród , telezwizję i muzykę. Starsza Pani lubi dodatkowo spacery. W domku podopiecznych jest jedno zwierzątko – żółw, który nie wymaga specjalnej troski 🙂

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój, ze stałym łączem internetowym. Może korzystać z telefonu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Czas wolny codziennie, godzinę do dwóch po obiedzie oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Do rodziców często przychodzi syn, mieszka tylko 500 m dalej. Bywa, że przygotowuje im kolację i pomaga opiekunce w robieniu zakupów. To sympatyczny i pomocny człowiek.

Do sklepów jest niedaleko, opiekunka może podjechać samochodem – pod warunkiem, że posiada prawo jazdy.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy , bardzo dobrej znajomości języka  niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad pacjentami z demencją. Mile widziane prawo jazdy oraz zdolności kulinarne. To zlecenie dla osoby niepalącej papierosy. Opiekunka powinna być osobą spokojną, cierpliwą i godną zaufania.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-100-eur-reke-prace-wakacje/

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5580.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork