Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1320 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Tuttlingen
  • Kod pocztowy: 78532
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ

Starsza Pani ma 91 lat, waży 95 kg i 1,75 cm wzrostu. Po przebytym wylewie w 2000 roku ma niedowład lewej strony. Trudno jej się poruszać ale współpracuje z opiekunką i pomaga w przemieszczaniu się z łóżka na wózek inwalidzki czy z wózka na toaletę. Trzeba jej oczywiście pomóc wstać, usiąść, podtrzymać. Ze względu na jej stan cały dom jest dobrze przystosowany. Jest specjalistyczne łóżko , winda przy schodowa, balkonik, wózek inwalidzki, specjalne uchwyty w łazience i nadstawka na toaletę. W domu jest również basen, w którym podopieczna bardzo chętnie pływa.

Pieluszki i wkładki nosi profilaktycznie. Podczas korzystania z toalety w ciągu dnia lub nocy należy ją zaprowadzić i pomóc się rozebrać i ubrać. Jest sprawna intelektualnie, dobrze widzi, słyszy i mówi bez zakłóceń. Wszystkie posiłki spożywa samodzielnie, nie ma żadnej diety. To bardzo sympatyczna pani lub dobrze zjeść, pójść do restauracji lub kawiarni, czytać książki i oglądać telewizję. Jej hobby to polityka i gospodarka oraz wycieczki samochodowe .

 

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

 

Opiekunka zamieszkuje z podopieczną w domu jednorodzinnym. Sama zajmuje przestronny, jasny pokój z własną łazienką oraz toaletą na pierwszym piętrze. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, sypialnia osoby podopiecznej. Nie ma żadnych progów, schodów. Jest dostęp do Internetu i możliwość korzystania z telefonu. Z czasem wolnym nie ma żadnych problemów. Podopieczna często lubi pobyć sama. Codziennie jest przewidziana przerwa poobiednia oraz dwa razy w tygodniu po cztery godziny.

Opiekunka utrzymuje porządek na bieżąco ale do grubszych spraw jak mycie okien itp. przychodzi sprzątaczka. Do obowiązków opiekunki należy również gotowanie obiadów, przygotowanie śniadań, kolacji i podwieczorków. To dom dla osób nie palących papierosy. Na miejscu jest samochód oraz rower. Sklepy są w pobliżu.

WYMAGANIA

Rodzina oczekuje opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Powinna być serdeczna, punktualna, spokojna, kulturalna i komunikatywna. Konieczne jest prawo jazdy ( na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów).


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4019.

Powrót do ofert pracy