Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Iserlohn
  • Kod pocztowy: 58642
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna choruje na demencję oraz ma początki Parkinsona. Demencja nie jest jednak daleko posunięta, nie ma tendencji uciekania i nie jest agresywna. Jest tylko lekko zmieszana i ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Bardziej dokucza jej Parkinson. Ma zaburzoną motorykę w prawej ręce i niewyraźnie mówi. Dobrze słyszy i widzi.Wymaga wsparcia we wszystkich czynnościach. Trzeba jej pomóc w porannym i wieczornym myciu, kąpieli czy prysznicu oraz zmianie ubrań. Nie potrafi sama jeść, należy ją karmić, posiłki muszą być rozdrobnione lub przyrządzone na papkę. Należy przypominać jej o przyjmowaniu płynów. Nie potrafi samodzielnie  chodzić, w większości leży. W trakcie organizacji jest wózek inwalidzki. Na chwilę obecną specjalny podnośnik w łazience oraz poręcze ułatwiające kąpiel podopiecznej.

Pani jest osobą raczej depresyjną, nie lubi być sama. Jej mąż, który mieszka w tym samym domu niestety prowadzi odrębne życie prywatne.

Oczekiwania wobec opiekunki, warunki bytowe na miejscu

Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy, ale nie jest obowiązkowe. Opiekunka powinna mieć doświadczenie w opiece nad osobami z Parkinsonem i demencją.

Dla opiekunki jest przygotowany pokój, który jest kompletnie urządzony. Jest też komputer, z którego można korzystać. Internet jest bezprzewodowy. Zarówno łazienka, jak i toaleta są do wspólnego użytku. Sklepy są niedaleko, jeżeli opiekunka ma prawo jazdy może pojechać samochodem. Na miejscu jest też rower. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która robi gruntowne porządki. Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe, dba o bieżące utrzymanie czystości, gotuje posiłki.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Opiekunki na miejsce docierają najczęściej małym busikiem pod sam dom.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4902.

Powrót do ofert pracy