Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Unterreichenbach
  • Kod pocztowy: 75399
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 97 lat i cierpi na zaawansowaną demencję. W zależności od zażywanych lekarstw bywa albo nadpobudliwa albo spokojniejsza. Na obecnym etapie rodzina i lekarze próbują dopasować leki uspokajające. Podopieczna jest samodzielna ale przy tym schorzeniu oczywisty jest nadzór przy myciu, ubieraniu jak i korzystaniu z toalety. Służby medyczne każdego dnia przejmują czynności pielęgnacyjne. Podopieczna porusza się z pomocą rolatorka. Zadaniem opiekuna jest dopilnowanie starszej Pani aby zjadła posiłki, piła odpowiednią ilość płynów. Istotne jest aby okazać starszej Pani uwagę i cierpliwość oraz zapewnić towarzystwo.

Miejsce zlecenia to hotel https://www.moenchs-waldhotel.de/. Rodzina podopiecznej jest jego właścicielem. Dla podopiecznej i opiekunki został przygotowany apartament składający się z dwóch sypialni i pokoju dziennego oraz łazienki, toalety i kuchni. Nie trzeba gotować, wszystkie posiłki spożywane są w hotelowej restauracji.

Nie trzeba robić zakupów i sprzątać.

Czas wolny opiekunka wykorzystuje w czasie gdy starsza pani śpi w ciągu dnia oraz gdy rodzina ma możliwość przejęcia opieki. Można pójść na spacer do lasu. Opiekunka lub opiekun mogą również korzystać z basenu i centrum fitnes.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz dużego doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją.

Na wszelkie pytania dotyczące tego zlecenia odpowiedzą koleżanki z Poznania i biur regionalnych.

https://www.carework.pl/kontakt/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6851.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork