Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kuchen
  • Kod pocztowy: 73329
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza pani cierpi na artrozę. Ponieważ zmaga się z nadwagą, posiada w domu środki pomocnicze, które będą miały za zadanie ułatwić opiekunce/opiekunowi pracę: łóżko dostosowane do osób chorych, uchwyty w łazience, regulowany fotel, wózek inwalidzki jak również elektroniczny zestaw słuchawek do nasłuchiwania (tzw. Babyfon). Mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem kwiatowym. Z racji jej godziwego wieku- praca serca i nerek jest osłabiona. Podopieczna porusza się przy pomocy chodzika, nosi wkładki higieniczne, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Opiekunka/opiekun przejmuje całkowitą opiekę nad codzienną higieną osobistą. Do jej/jego obowiązków należy również prowadzenie gospodarstwa domowego. Sama/sam decyduje o ilości, rodzaju zakupów i posiłków, które przygotowuje. Starsza pani spożywa posiłki w małych ilościach, spokojnie przesypia noce. Lubi siedzieć w swoim fotelu i oglądać telewizję.  Do podopiecznej przychodzą służby medyczne, raz w tygodniu rozkładają leki na cały tydzień.

Dla opiekunki/opiekuna do dyspozycji własny pokój z wyjściem na ogród i telewizorem (łazienka do wspólnego użytku), Internet oraz rower. Przerwa codziennie 2 godziny. Sklepy znajdują się w pobliżu.

Oczekujemy opiekunki/opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego, która nie pali papierosów.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6218.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork