Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ingolstadt
  • Kod pocztowy: 85051
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis i stan zdrowotny osoby podopiecznej

Starsza pani ma 84 lata. Na początku tego roku miała operację biodra oraz przeszła lekki wylew. Jest bardzo osłabiona i ma problemy z poruszaniem się i utrzymaniem rónowagi. Praktycznie żadnej czynności nie potrafi wykonać samodzielnie. Wymaga stałej asekuracji i wsparcia drugiej osoby. W mieszkaniu porusza się za pomocą balkonika a na zewnątrz na wózku inwalidzkim. Obok łóżka stoi specjalny trójkąt, który ułatwia starszej Pani wstawanie z łóżka. Trzeba jej pomagać w korzystaniu z toalety, pomóc usiąść i wstać, rozebrać i ubrać. Opiekunka przejmuje całkowicie codzienną poranną i wieczorną toaletę. Starszą panią najwygodniej wtedy jest posadzić na krzesełku w łazience i dokładnie ją umyć. Kąpiel raz w tygodniu. Podopieczna na dzień ma zakładane wkładki higieniczne a na noc pieluszki , dzięki temu noce są spokojne i przesypia je bez zakłóceń. Do podopiecznej przychodzi fizjoterapeuta oraz logopeda. Pani ma problemy z płynnym wysławianiem się. Poza tym dobrze widzi i słyszy. Przygotowane dla niej posiłki muszą być drobno pokrojone, ma problemy z połykaniem. Rodzina przygotowuje lekarstwa a opiekunka dba aby 4 x dziennie starsza Pani je zażywała. To spokojna i miła osoba, ceniąca sobie ład i porządek. Chętnie chodzi do kościoła oraz spotyka się ze znajomymi.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną. Ma do swojej dyspozycji pokój, wyposażony w kanapę, łóżko i niezbędne meble. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wszystko jest wyremontowane, świeże i czyste. Mieszkanie znajduje się na poddaszu i ma ładny taras. Opiekunka korzysta z własnej  łazienki oraz toalety. Tuż pod domem jest  przystanek autobusowy a trochę dalej  tramwajowy. Sklepy też są w pobliżu. Na większe zakupy można się wybrać samochodem lub rowerem.

W czasie wolnym opiekunki ,dwa razy w tygodniu po 4 godziny przychodzi Pflegedienst i opiekuje się starszą Panią. Poza tym opiekunka ma codziennie po obiedzie 1- 2 godzin czasu na wypoczynek. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

PREMIA

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5220.

Powrót do ofert pracy