Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wadersloh
  • Kod pocztowy: 59329
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ

Starsza pani nie wymaga specjalistycznej opieki a raczej pomocy w codziennych czynnościach i towarzystwa. Podopieczna choruje na artrozę, niedawno złamała łokieć ale jest już po rehabilitacji i znowu porusza się za pomocą balkonika. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą, jednak to jeszcze nie demencja. Nie jest ani agresywna ani nadpobudliwa. Wręcz przeciwnie to spokojna, serdeczna, wdzięczna i miła Pani. Potrzebuje wsparcia przy porannej toalecie, ubieraniu się. W kabinie prysznicowej jest specjalne siodełko, podopieczna chętnie się myje, wystarczy, że opiekunka będzie obok i jej przypilnuje. Lubi przebywać w ogródku, porządek i rozmawiać przez telefon. Jest bardzo towarzyska. Przygotowane posiłki muszą być bardzo drobno pokrojone, Pani ma problemy z przełykiem i mocno się ślini. Dobrze słyszy, nosi okulary. Noce przesypia spokojnie a jeśli się przebudzi to nie wymaga obecności opiekunki.

Nie nosi pieluszek, sama korzysta z toalety !

 

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Opiekunka mieszka na pierwszym piętrze. Ma do swojej dyspozycji duży pokój z telewizorem, łóżkiem i meblami. Toaleta do własnego użytku, łazienka jest wspólna. Na tym samym poziomie mieszka syn podopiecznej ale to odrębne mieszkanie. Opiekunka może korzystać z telefonu jest też dostęp do Internetu.

Czas wolny jest dobrze uregulowany, czas pracy również. Podopieczna budzi się o 6.00 o 7.00 pije kawę , potem ma godzinna drzemkę. O 9.00 je śniadanie, poranna toaleta, znowu drzemka przy radio a opiekunka ma czas na ogarnięcie domu, zakupy ( większe zakupy robi syn), gotowanie. 12.00 obiad, potem czas wolny dla opiekunki . 14.30 czas na kawę i coś słodkiego. Później starsza Pani ogląda telewizję, wieczorkiem lubi sobie wypić piwko. Chodzi późno spać ok 22.30.

W domu są dwa koty i pies – mile widziana miłośniczka zwierząt. Opiekuje się nimi podopieczna.

Wadersloh to urokliwa miejscowość. To jeden z najbogatszych regionów w Europie pod względem hodowli koni. Są tam kilometrowe trasy jeździeckie i ponad 1000 stadnin koni z najnowocześniejszym zapleczem jeździeckim. Warto zwiedzić miejscowość w wolnym czasie. Można palić papierosy ale tylko na zewnątrz.

 

WYMAGANIA

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Pogodnej natury ducha, łagodności.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5201.

Powrót do ofert pracy