Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Paderborn
  • Kod pocztowy: 33104
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza pani choruje na chorobę Parkinsona. Nieznacznie drży jej prawa ręka i noga. Jest na tyle samodzielna, że większość rzeczy robi powoli, ale sama rozbiera się i ubiera, spożywa posiłki. Wymaga niewielkiej pomocy w myciu i kąpieli. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie nosi pieluszek, sama korzysta z toalety. Ze względu na jej niepewny chód, porusza się za pomocą balkonika, a w domu jest wiele urządzeń ułatwiających jej codzienne życie. Jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, regulowany fotel, urządzenie ułatwiające podnoszenie się z fotela lub łóżka, uchwyty w łazience oraz nadstawka nad toaletę.

Efektem ubocznym zażywanych lekarstw jest jej depresyjny nastrój, brak większej chęci i motywacji  do życia, niechętnie wychodzi z domu. Pani ma spokojny i łagodny charakter. Lubi poczytać, posłuchać muzyki. Dobrze widzi, słyszy, nie ma problemów z pamięcią. Jest sprawna intelektualnie. Noce są spokojne.

Organizacja pracy na miejscu oraz warunki bytowe

Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe. Robi zakupy (na miejscu jest rower, w większych zakupach pomaga syn mieszkający na przeciwko), gotuje posiłki, utrzymuje porządek, pierze i prasuje. Podopieczną należy trzy razy w tygodniu wykąpać i nasmarować ciało tak, aby skóra się nie przesuszyła. Codziennie rano należy założyć specjalne rajstopy uciskowe (ważne praktyczne doświadczenie), a wieczorem je zdjąć. Starsza Pani nie lubi zimna. Warto wieczorem, przed pójściem do łóżka zadbać o jakiś ciepły okład na bolące miejsca.

Dla opiekunki został przygotowany komfortowo wyposażony pokój z dwoma oknami. Jest łóżko, szafa, regał, biurko, komputer, drukarka, telewizor oraz dostęp do Internetu.  Łazienka i WC są do własnej dyspozycji. To domek jednorodzinny z tarasem na dachu. W domu nie można palić papierosów.

Czas wolny jest dobrze uregulowany codziennie po obiedzie od 14.00 do 16.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

Szczegółowe warunki zatrudnienia dostępne są na naszej stronie Warunki pracy


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5475.

Powrót do ofert pracy