Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Mönchengladbach
 • Kod pocztowy: 41063
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O OSOBIE STARSZEJ

Podopieczna ma 87 lat, mieszka w domku jednorodzinnym z trawnikiem i ogródkiem. Nie lubi przebywać sama, dlatego regularnie odwiedzają ją znajomi. Jedna z jej córek mieszka w okolicy Monachium a druga w południowej Afryce. Opieka nad starszą panią jest dość absorbująca. Pani jest po lekkim wylewie, cierpi na przewlekłą, postępującą chorobę oczu. Ma protezy stawowe w obydwu biodrach i kolanach i spore trudności w poruszaniu się. Jest niskiego wzrostu, ma nadwagę (155 cm/ 85 kg). Jest łagodnego usposobienia, okazuje wdzięczność za pomoc. Nie ma oznak demencji, jest kontaktowa. Ze względu na zaawansowany wiek (87 lat) zdarzają jej się problemy z pamięcią krótkotrwałą, jest lękliwa. Lubi porozmawiać i spędzać czas na spacerach. Trzeba dbać aby starsza pani regularnie spożywała posiłki, które muszą być rozdrobnione oraz wypijała odpowiednią ilość płynów. Przy gorszych dniach trzeba pomóc w przyjmowaniu posiłków. Nosi pieluszki, należy jej pomagać w ubieraniu/rozbieraniu oraz codziennej, porannej i wieczornej toalecie. Do kąpania przychodzą 1x w tygodniu niemieckie służby medyczne. Podopieczna potrafi zrobić sama kilka kroków przy balkoniku ale trzeba pomagać przy wstawaniu, przesadzaniu z wózka inwalidzkiego na łóżko i na odwrót. Pomaga w transferze, dobrze współpracuje. Pani kontroluje potrzeby fizjologiczne, zakłada się wkładki lub pieluszkę na wszelki wypadek. Dom jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest winda przyschodowa i podnośnik w łazience, łóżko rehabilitacyjne z regulowaną wysokością, specjalny rozkładany fotel, wózek inwalidzki. Podopieczna przesypia spokojnie noce.

 

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Dla opiekunki przygotowany jest osobny, zamykany pokój na piętrze z widokiem na ulicę. Pokój jest ładnie urządzony. Jest umywalka. W pomieszczeniu obok jest telewizor z polskimi programami. Łazienka do wspólnego użytku i oddzielna toaleta dla opiekunki. Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów, opiekunka może z niego korzystać. Przydaje się również do zrobienia zakupów. Czas wolny przede wszystkim w niedzielę, w tygodniu przerwa obiadowa w nieregularnych porach (trzeba się dostosować do potrzeb starszej pani). Jest dostęp do Internetu, można korzystać z telefonu. W domu nie ma zwierząt, nie pali się papierosów. Klient oczekuje dojazdu najlepiej busem „pod drzwi”. W obowiązki wprowadzi zmienniczka, która pracuje w tym miejscu już trzeci raz.

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Oferta pracy dla opiekunki z doświadczeniem i umiejętnościami pozwalającymi na bezpieczne dla obu stron przeprowadzenie transferu łóżko – wózek inwalidzki- łózko. Wymagamy prawa jazdy z praktyką (samochód z automatyczną skrzynią biegów) i znajomości języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w miarę swobodnej rozmowy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4006.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork