Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reinbek
  • Kod pocztowy: 21465
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Opieka nad panią w wieku 93 lata, ogólna słabość starcza. Podopieczna największe problemy ma z przełykaniem. Jedzenie musi być albo półpłynne albo drobno pokrojone. Przykładowo rano je owsiankę na mleku, na obiad obiady dla dzieci ze słoiczków. Na kolację kawałek chleba z czymś do smarowania. Ma również do picia specjalne odżywki do rozcieńczania wodą. Je samodzielnie ale potrzebuje dużo czasu i spokoju na spożycie posiłku. Najchętniej je sama, stresuje się czyjąś obecnością przy jedzeniu. Opiekunka dla siebie przyrządza takie posiłki, na jakie ma ochotę.

Nie ma dźwigania i zmiany pieluszek.

Starsza pani porusza się powoli, stara się być samodzielna.  Miała złamaną miednicę, często kładzie się na fotelu lub sofie, nie może długo stać. Nie wymaga dźwigania, czasami trzeba podać jej rękę przy wstawaniu. Chodzi z balkonikiem albo z chodzikiem. Nie ma potrzeby zakładania pieluszek, stosuje się tylko wkładki na wszelki wypadek. Niewielka opieka nad panią potrzebna jest przy myciu i kąpieli (pod prysznicem), trochę pomocy przy ubieraniu. Podopieczna z natury jest introwertyczna, nie jest osobą, która oczekuje dużego zainteresowania ze strony opiekunki. Bardzo dużo czyta i właściwie książki zaspokajają jej potrzeby społeczne.

Przebieg dnia pracy

Układ dnia jest stały – około 8 rano budzenie, mycie, śniadanie. Po śniadaniu wykonuje się prace domowe, robi zakupy. Obiad o godz. 12. Potem praktycznie wznawia się opiekę na panią ok. godz. 17.30 – na 18 trzeba przygotować kolację. Opiekunka potrzebna jest starszej pani jeszcze około 21.30 – podopieczna lubi, żeby przewietrzyć dobrze mieszkanie przed snem, o 22 kładzie się do łóżka. Jeżeli obudzi się w nocy sama idzie do łazienki, w żaden sposób nie budzi i nie absorbuje opiekunki.

Warunki bytowe

Podopieczna ma ładne, dobrze wyposażone mieszkanie z dużym balkonem typu loggia. W domu nie pali się papierosów. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny, duży pokój z własną ubikacją. W pokoju nie ma telewizora ale jest radio. W całym domu jest dostęp do Internetu (W-Lan). W pobliżu są wszystkie potrzebne sklepy.

Wymagania i oferta

Gwarantujemy całodniowe przekazanie obowiązków przez opiekunkę z CareWork. Wszystkie współpracujące z nami opiekunki i wszyscy opiekunowie osób starszych są oddelegowani do pracy na terenie Niemiec w ramach umowy zlecenia i otrzymują kartę EKUZ. Szukamy komunikatywnej, niepalącej, punktualnej  opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4510.

Powrót do ofert pracy