Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Überlingen
  • Kod pocztowy: 88662
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad panią nad Jeziorem Bodeńskim

 

Starsza pani w wyniku artrozy ma problemy ze stawami, szczególnie barkowymi. Porusza się z trudem ale w miarę samodzielnie. Chodzi używając bereł, przy wstawaniu i siadaniu należy podać jej rękę. Schody stara się pokonać sama, będąc jednak na zewnątrz, konieczna jest asekuracja opiekuna. W łazience zostały zamontowane specjalne uchwyty oraz jest nakładka na toaletę. Mieszka sama w domu jednorodzinnym. Potrzebuje codziennej pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, porannej jak i wieczornej toalecie. Opiekunka/opiekun zakłada pampersy, nawilża ciało kremem. W nocy starsza Pani się budzi ale opiekun nie musi do niej wstawać. Podopieczna bardzo lubi kwiaty, spacery, wyjścia do kawiarni i restauracji. Seniorka często ogląda telewizję, sama czyta lekturę. Jest sprawna intelektualnie. Posiłki spożywa samodzielnie.

 

Opiekun ma do dyspozycji własny pokój (łazienka do wspólnego użytku) oraz Internet. Codzienne przerwy od 13.00-17.00. Można pozwiedzać okolice rowerem.

Syn podopiecznej przyjeżdża w weekendy, robi ciężkie zakupy, natomiast opiekunka robi mniejsze zakupy w tygodniu i zakupuje ekologiczną żywność. Do zadań opiekuna należy również prowadzenie gospodarstwa domowego i przygotowywanie posiłków.

Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego, który nie pali papierosów. Prawo jazdy mile widziane.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5020.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork