Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1130 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Frittlingen
  • Kod pocztowy: 78665
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby, którą się opiekujemy

Podopieczna ma 85 lat i mieszka wspólnie ze swoim partnerem w małej miejscowości w regionie Schwarzwald-Baar-Heuberg. W drugiej części domku mieszka jej córka. Starsza Pani cierpi na demencję, wymaga ciągłej obecności opiekunki i pomocy w życiu codziennym. Niepewnie się porusza, ma chwiejny chód i jest narażona na upadki. Trzeba jej pomagać przy wstawaniu, nie potrafi się samodzielnie umyć i ubrać. Nosi pieluszki, trzeba ją zaprowadzić do toalety i zadbać  o jej higienę intymną. Przygotowane posiłki muszą być drobno pokrojone lub zmiksowane, trzeba pamiętać aby podopieczna piła odpowiednią ilość płynów. Dobrze widzi i słyszy.

Mieszkanie jest dostosowane do jej stanu zdrowia. Jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, regulowany fotel, balkonik, wózek inwalidzki, specjalne uchwyty w  łazience i nadstawka nad toaletę. W nocy, między 02.00 a 05.00 należy Panią zaprowadzić do toalety i znowu położyć do łóżka.

To spokojna i serdeczna osoba, lubi krótkie spacery i towarzystwo bliskich osób.

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja czasu pracy

Dla opiekunki został przygotowany duży, kompletnie umeblowany i wyposażony pokój. Jest telewizor, komputer z dostępem do Internetu oraz telefon (opiekunka ma swój własny numer telefonu).

Dzień jest bardzo dokładnie zaplanowany. Obowiązki są podzielone. Opiekunka dba o podopieczną, a partner starszej Pani robi zakupy, gotuje, załatwia sprawy „na mieście”np. terminy u lekarza, dba o pupila – kota. Dzień zaczyna się o 06.00 rano a kończy około 22.00. Czas wolny opiekunka ma codziennie, dwie godziny po południu oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Starsza panią opiekujemy się od ponad trzech lat, to spokojne i sprawdzone zlecenie, które możemy śmiało polecić.

Nasze wymagania

Od  kandydatki do pracy na tym zleceniu oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, chorymi na demencję. Na miejsce można dojechać zarówno małym busem pod sam dom jak i dużym autokarem na dworzec do Rottweil, gdzie na opiekunkę będzie czekała córka podopiecznej.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2621.

Powrót do ofert pracy