Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Rosenheim
  • Kod pocztowy: 83080
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna jest w miarę samodzielną osobą, w dobrym stanie psychicznym. Ma problemy zdrowotne wynikające z osteoporozy i zwyrodnienia kręgosłupa. Porusza się samodzielnie lub z balkonikiem. Jest kontaktową osobą. Potrzebuje głównie wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego i niewielkiej pomocy przy myciu i kąpieli. Nie ma pieluszek, nosi wkładki higieniczne  z toalety korzysta samodzielnie. Noce przesypia bez zakłóceń. Chętnie czyta i słucha muzyki.

Warunki bytowe

Dla opiekunki osobne mieszkanko ok. 40 m kw. z łazienką i kuchnią. Jest dostęp do Internetu, tanie połączenia na telefony stacjonarne z Polską (Flatrate), rower.  W mieszkaniu można palić papierosy.

Oferta dla pań, które nie mogą dźwigać i dużo się schylać, schodzić po schodach itp. Spokojne miejsce, wszystko dzieje się bez pośpiechu i w należytym porządku. Nie ma zwierząt, przed domem niewielki ogródek kwiatowy. Miejscowość wypoczynkowa, w której znajduje się wspaniały wyciąg krzesełkowy. Piękne widoki!

Wymagania

Od kandydatów na to miejsce pracy oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego . Prawo jazdy nie jest wymagane. Gwarantowane przekazanie obowiązków przez zmienniczkę.

 

Premia wakacyjna

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2889.

Powrót do ofert pracy