Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1120 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73730
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Stan zdrowotny oraz warunki bytowe osoby podopiecznej

 

Opieki wymamga 84 letnia kobieta, która zamieszkuje w domku jednorodzinnym wspólnie ze swoją pasierbicą i trzema psami.

Podopieczna choruje na raka tarczycy z przerzutami do głowy.  Jest osłabiona i wyczerpana ale w miarę samodzielna. Wystarczy jej niewielka pomoc podczas porannej i wieczornej toalecie, rzobieraniu, ubieraniu. Chętnie się myje. chodzi o własnych siłach ale w razie gorszego samopoczucia w domu jest do dyspozycji balkonik, wózek inwalidzki no i specjalistyczne rehabilitacyjne łóżko. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie nosi pieluszek, potrafi samodzielnie skporzystać z toalety.Noce przesypia spokojnie. Nie ma specjalnej diety ale podobno przepada za ziemniakami. Mówi z dialektem, dobrze widzi. Trzeba do niej mówic głośno i wyraźnie. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą.

To spokojna osoba, trochę zdystansowana, lubi porozmawiać, czytać, oglądać telewizję lub spotkania ze znajomymi.

Organizacja pracy na miejscu, warunki bytowe oraz wymagania wobec opiekunki

Opiekunka zajmujes się prowadzeniem domu. Robi zakupy, gotuje, sprząta, opiekuje się starszą Panią. Sklepy sa blisko, małe zakupy można zrobic idąc na piechotę lub jadąc rowerem, po większe można się wybrać samochodem z pasierbicą podopiecznej. Czas wolny codziennie od 14.00 do 16.00 oraz dwa razy w tygodniu po cztery godziny. na ten czas podopieczna zostaje sama w domu.

Opiekunka zamieszkuje z podopieczną na parterze, ama do swojej dyspozycji pokój, wposażony w łóżko, szafę, stół , krzesło. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Całe mieszkanie jast nowocześnie urządzone poza pokojem osoby podopiecznej. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Od opiekunki osób starszych,oczekujemy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Zdolności kulinarne oraz przyjazny stosunek do zwierząt mile widziany.

Na miejsce można dojechac duzym autokarem do Stuttgartu, skąd opiekunka zostanie odebrana i dowieziona do domu podopiecznej.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5495.

Powrót do ofert pracy