Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1050 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Fröndenberg
  • Kod pocztowy: 58730
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Od ponad dwóch lat opiekujemy się 92 letnią Panią po amputacji nogi. Większość czasu spędza w wózku inwalidzkim lub w łóżku. Pomimo swojego kalectwa stara się pomagać opiekunce w przemieszczaniu się z wózka do łóżka i na odwrót. Trzeba jej pomagać w codziennej toalecie, prysznicu ( dwa razy w tygodniu), ubieraniu i rozbieraniu się. Potrafi stać na jednej nodze, przesunąć się lub obrócić ale jej forma zależna jest od dnia, bywa osłabiona. Seniorka ma zakładane pieluszki na noc a w ciągu dnia należy jej pomagać w skorzystaniu z toalety.  Waży 85 kg i ma 165 cm wzrostu. Aby ułatwić opiekunce transfer, mieszkanie zostało niedawno zmodernizowane i dostosowane do osób niepełnosprawnych. Jest specjalistyczne łóżko dla chorych, wózek inwalidzki, winda przyschodowa, podnośnik, nakładka na toaletę i specjalne uchwyty w łazience. Starsza Pani przesypia spokojnie noce, nie trzeba do niej wstawać. Trochę niedosłyszy i niedowidzi. Jest sprawna intelektualnie , nie ma zaburzeń pamięci.

Jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną. Lubi porozmawiać, wyjść do kawiarni, restauracji i kościoła. Czasami słucha muzyki, czyta, robi na drutach, chętnie prowadzi pogawędki na telefon.

Warunki mieszkaniowe opiekunki osób starszych oraz organizacja pracy na miejscu.

Pokój 20 m kw. z własną toaletą oraz wspólną łazienką. W pokoju są dwie szafy, łóżko, szafka nocna. Dostęp do bezprzewodowego Internetu. To mieszkanie w domku wielorodzinnym z małym trawnikiem i ogródkiem.

Czas wolny codziennie  oraz 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Na zakupy można pojechać rowerem lub samochodem. Większe zakupy robi ktoś z rodziny. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Opiekunka przejmuje wszelkie czynności z prowadzeniem domu, gotowaniem i praniem.

Na miejsce najlepiej dojechać autokarem do Unny. Z dworca odbierze opiekunkę córka podopiecznej. W bieżące obowiązki wprowadzi zmienniczkę opiekunka , która od 2 lat opiekuje się starszą Panią.

Od opiekunki wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w transferze.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3626.

Powrót do ofert pracy