Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Korschenbroich
  • Kod pocztowy: 41352
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Starszy Pan ma 92 lata, 8o kg i 1,80 cm wzrostu. Cierpi na niewydolność serca i artrozę. Jest dość ograniczony ruchowo poprzez problemy z biodrem, kolanami i kręgosłupem. Nie potrafi samodzielnie wstać, potrzebuje wsparcia. Ma specjalistyczne łóżko, podnośnik oraz deskę ślizgową z której potrafi sam korzystać i przesiąść się na wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy przy korzystaniu z toalety. Ma również założony cewnik. Służba pielęgniarska przychodzi dwa razy w tygodniu – raz do kąpieli, a innego dnia do zmiany opatrunku przy cewniku. Poranną i wieczorną toaletę oraz ubieranie i przebieranie podopiecznego przejmuje opiekunka. Podopieczny widzi i mówi bez problemu, niestety prawie nic nie słyszy. Przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. W nocy podopieczny korzysta z toalety, zdarza się to najwyżej raz, ale wymagana jest pomoc opiekunki. Z panem trzeba postępować delikatnie i z wyczuciem, szybko się denerwuje. Lubi spacery na wózku inwalidzkim, czytać książki/gazety i oglądać telewizję.

Podopieczna ma 85 lat i jest całkowicie sprawna fizycznie. Potrafi samodzielnie się poruszać, korzystać z toalety i spożywać posiłki. Nosi wkładki higieniczne dla bezpieczeństwa. Jedynym problemem jest postępująca demencja. Seniorka mocno zaniedbuje swoją higienę osobistą, nie chce się myć i rzadko zmienia ubrania.

Razem z podopiecznymi mieszka ich najmłodszy syn. Kolejnym domownikiem jest stary kot.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy i oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma do własnej dyspozycji małe mieszkanko. Pokój z aneksem kuchennym, toaletę i łazienkę. Czas wolny nie jest sztywno określony, trzeba go ustalać na bieżąco z rodziną.

Zakupy robi opiekunka. Do sklepu można pójść pieszo lub podjechać samochodem (VW-Caddy, przystosowany do wózka inwalidzkiego, manualna skrzynia biegów). O czystość w domu i w ogródku dba sprzątaczka i ogrodnik. Opiekunka przejmuje resztę obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego.

Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. W domu nie można palić papierosów. Konieczne prawo jazdy.

Powyższą ofertę kierujemy również do par opiekunów! W przypadku dwójki opiekunów – stawki zostaną ustalone indywidualnie.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4757.

Powrót do ofert pracy