Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ahlden
  • Kod pocztowy: 29693
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Pan ma 53 lata 60 kg/181 cm wzrostu. Choruje na stwardnienie rozsiane, jest absolutnie skazany na pomoc opiekunki. Całą procedurę związaną z higieną osobistą myciem, kąpaniem, rozbieraniem/ubieraniem przeprowadza się w łóżku. Zakłada mu się rodzaj zewnętrznego cewnika moczowego (Urinalkondom). Jest wyczerpany chorobą. W mieszkaniu są wszystkie udogodnienia potrzebne do opieki bez dźwigania. Jest specjalistyczne łóżko, elektryczny wózek inwalidzki, winda przyschodowa. W łazience specjalistyczny podnośnik do kąpieli. Jest też urządzenie ułatwiające wstawanie. Pan jest osobą bezwładną , paraliż zaatakował już dłonie i przedramiona. Nie ma dużo dźwigania ale trzeba wykonywać często takie czynności jak: zmiana pozycji ciała, przełożenie ręki poprawienie nogi. Należy go karmić ostrożnie ponieważ ma kłopoty z przełykaniem. Jest bardzo serdeczny i rozmowny, lubi towarzystwo. Noce przesypia spokojnie, często po południu ucina sobie drzemki. Od jakiegoś czasu nie może już obsługiwać klawiatury komputera, cieszy się jeżeli ktoś może pomóc mu korzystać z Internetu.

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Miejsce opieki to domek na wsi. Razem z podopiecznym ale w osobnym gospodarstwie domowym mieszka mama i jego brat. Są w pełni sprawni. Pomagają w robieniu zakupów, gotują posiłki. Opiekunka ma do dyspozycji mały pokoik z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta do wspólnego użytku. Czas wolny przewidziany jest w godzinach popołudniowych i w weekendy. Warto zabrać ze sobą laptop, książki. Rodzina podopiecznego od czasu do czasu zabiera opiekunkę samochodem do Hannoveru. W tygodniu regularnie przychodzą do Pana terapeuci. Na przekazanie obowiązków przez opiekunkę przeznaczony jest cały dzień. Klient preferuje dojazd na miejsce pracy busem pod sam dom. Gwarantowany zwrot kosztów podróży.

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Opiekunka powinna mieć bardzo dobrze opanowane techniki transferu jak i doświadczenie w pielęgnacji podopiecznego w łóżku ( mycie, przebieranie, karmienie). Język niemiecki w stopniu dobrym lub bardzo dobrym. Pani powinna być sympatyczna, kulturalna i pogodna. Nie można palić papierosów.

BONUS

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 72 EUR netto (łącznie 216 EUR netto). Wypłata jeszcze w grudniu 2016, bez żadnych kruczków i warunków dodatkowych! Jeżeli zdecydujesz się na pracę w Nowy Rok, bonus świąteczny podwyższy się o kolejne 72 EUR!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4758.

Powrót do ofert pracy