Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1370 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bielefeld
  • Kod pocztowy: 33659
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Od trzech lat sprawujemy opiekę nad 93 letnim Panem z postępująca demencją. Stan zdrowia w ostatnim czasie się pogorszył. Starszy Pan bywa agresywny werbalnie, jest niespokojny a poroblemy z pamięcią sie pogłębiły. Rzadko ale zdarzają mu się napady epileptyczne. Wymaga stałej opieki i nadzoru. Trzeba pomagać mu w myciu, kąpieli, myciu protezy zębowej, goleniu, ubieraniu, rozbieraniu. Nosi pieluszki, nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. W domu podopiecznego są zamonowane uchwyty na ścianach, jest balkonik, nie ma żadnych dywaników i wykładzin, które mogły by spowodować potknięcie się. Nie ma progów, wszystkie podłogi są na jedym poziomie, jedyną przeszkodą są dwa schody przy wejściu do domu.W łazience w prysznicu jest specjalne krzesełko. Jest osłabiony i wymaga transferu, rodzina organizuje specjalistyczne łóżko dla chorych oraz wózek inwalidzki.

Posiłki spożywa samodzielnie, czasami potrafi samodzielnie posmarować sobie chleb. Nie jest wybredny, lubi prostą kuchnię, chętnie je regionalne desery lub np. ryż na mleku.

Dobrze widzi, nosi aparat słuchowy. Jest osobą, która nie znosi poleceń, bardzo dobrze reaguje na słowo „bitte” czyli proszę.

Warunki bytowe opiekunki

To domek jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem. Na poddaszu został przygotowany duży i przestronny pokój, 30 m kw. Do dyspozycji jest własna toaleta oraz łazienka. Jest bezprzewodowy Internet.

Czas wolny raz w tygodniu 8 godzin, oraz trzy razy po 4 godziny do opieki przychodzi wtedy inna opiekunka. Sklepy są w pobliżu. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem na dworzec główny.

Oczekiwania

Od opiekunki wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, praktycznego doświadczenia w opiece nad osobami z zaawansowaną demencją, łagodnego usposobienia i empatii.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3877.

Powrót do ofert pracy